Uz īri tiek piedāvāts gaišs trīsistabas dzīvoklis jaunceltnē. Dzīvoklis ir daļeji mēbelēts, ir visa sadzīves tehnika. Atsevišķa virtuves zona. Slēgta ieeja kāpņu telpā. Par papildus samaksu ir pieejama autostāvvieta. Pirmais maksājums - 1 mēnesis īre, depozīts 760 eiro, komisija 50% (290).

Сдаётся светлая комфортная трехкомнатная квартира в новостройке. Квартира частично меблирована, есть вся бытовая техника. Отдельная кухонная зона. Закрытый вход в подъезд, за дополнительную плату доступна парковка. Первый платеж - 1 месяц аренда, депозит 760 евро, комиссия 50% (290).

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Lāču 5 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 66 m²
Stāvs: 4/5/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 580 €/mēn. (8.79 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-54-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 14.05.2026 12:31