Gaišs un kompakts trīsistabu dzīvoklis Imantā, pilnībā gatavs dzīvošanai.
Dzīvoklī veikts kvalitatīvs remonts: nomainītas komunikācijas, santehnika un elektroinstalācija, uzstādīti stikla pakešu logi, veikta un saskaņota pārbūve.
Iebūvētā virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Apvienotais sanmezgls aprīkots ar duškabīni.
---
Светлая и компактная трёхкомнатная квартира в Иманте, полностью готовая к проживанию.
В квартире выполнен качественный ремонт: заменены коммуникации, сантехника и электропроводка, установлены стеклопакеты, произведена и согласована перепланировка.
Встроенная кухня оборудована всей необходимой техникой. Совмещённый санузел оснащён душевой кабиной.
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
Imanta
|
|
Iela:
|
Anniņmuižas bulvāris 44 [Karte]
|
|
Istabas:
|
3
|
|
Platība:
|
54 m²
|
|
Stāvs:
|
4/5
|
|
Sērija:
|
LT proj.
|
|
Mājas tips:
|
Paneļu
|
|
Ērtības:
|
Lodžija
|
|
Cena:
|
66 000 € (1 222.22 €/m²)
|
| Tālrunis: |
(+371)26-52-***
Parādīt tālruni
|
| E-mail: |
Nosūtīt e-pastu |
| Vieta: | Rīga |
| Uzņēmums: | Golden Properties Consulting |
 |
Unikālo apmeklējumu skaits: 1 Datums: 21.05.2026 14:53 |
Sludinājumi © ss sia 2000