Īpašnieks izīrē pilnībā aprīkotu 3 istabu dzīvokli ar autostāvvietu projektā "Merks Mežpilsēta", Mežciemā. Māja celta 2022. gadā.

Par dzīvokli:
Dzīvoklis ir ļoti gaišs un silts.
2. stāvs, ir lifts, platība 65, 4 m².
Plaša viesistaba ar virtuves zonu. Istabā ir dīvāns, ēdamistabas zona, TV komode, liels televizors.
Virtuves mēbeles ir aprīkotas ar visu nepieciešamo AEG sadzīves tehniku: ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns, indukcijas plīts, tvaika nosūcējs.
Guļamistaba (divguļamā gulta, liels drēbju skapis, naktsskapītis).
Bērnistaba ir atbrīvota – tā ir viegli pielāgojama kabinetam vai otrai guļamistabai.
Priekšnamā ir uzstādīts iebūvētais drēbju skapis.
Divi sanmezgli: viens aprīkots ar dušas kabīni, otrs – ar vannu. Tāpat ir dvieļu žāvētāji, veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs.
Dzīvoklis ir aprīkots ar individuāliem elektrības, ūdens un siltuma skaitītājiem.
Labi attīstīta infrastruktūra: sabiedriskais transports, bērnudārzi, skolas, medicīnas iestādes, sporta un tirdzniecības centri.
Apkaimē atrodas lielveikali Rimi, Lidl, Maxima, kā arī tirdzniecības centrs Sāga un IKEA.

Par kompleksu:
Teritorija ir iežogota, aprīkota ar iebraukšanas barjeru un slēdzamiem vārtiņiem. Tiek veikta videonovērošana. Teritorijā ir iekārtoti bērnu rotaļu laukumi. Blakus kompleksam uzstādītas uzlādes stacijas elektroautomobiļiem.
Māju apsaimnieko Selectum Home SIA. Zemi komunālie maksājumi.
Pirmajā stāvā ir koplietošanas telpa bērnu ratiņu uzglabāšanai.

Nosacījumi:
Īres maksa + komunālie maksājumi.
Slēdzot līgumu, tiek maksāta īres maksa par pirmo mēnesi un iemaksāta drošības nauda (garantijas depozīts) viena mēneša īres maksas apmērā.
Minimālais līguma termiņš – 1 gads.

Собственник сдаёт в аренду полностью оборудованную 3-комнатную квартиру с парковкой в проекте Merks Mežpilsēta, Mežciems. Дом 2022 года постройки.

О квартире:
Квартира очень светлая, теплая.
2-й этаж, есть лифт, площадь 65, 4 м².
Просторная гостиная с кухонной зоной. В комнате диван, обеденная зона, тумба под ТВ, большой ТВ.
Кухонная мебель оснащена всей необходимой техникой AEG: холодильник, посудомоечная машина, духовой шкаф, индукционная плита, вытяжка.
Спальня (двуспальная кровать, большой шкаф для одежды, прикроватная тумбочка).
Детская комната легко адаптируется под кабинет или спальню.
В прихожей установлен шкаф для одежды.
Два санузла: один санузел оборудован душевой кабиной, второй ванной. Также есть полотенцесушители, стиральная и сушильная машины.
Квартира оборудована индивидуальными счетчиками электроэнергии, воды и тепла.
Хорошо развитая инфраструктура: общественный транспорт, детские сады, школы, медицинские учреждения, спортивные и торговые центры.
В районе находятся супермаркеты Rimi, Lidl, Maxima; ТЦ Sāga, IKEA;

О комплексе:
Территория огорожена, оборудована въездным шлагбаумом и закрывающимися калитками. Ведётся видеонаблюдение. На территории обустроены детские площадки. Рядом с комплексом установлены станции зарядки для электромобилей.
Дом обслуживает Selectum Home SIA. Низкие коммунальные платежи.
На первом этаже общественное место для хранения колясок.

Условия:
Арендная плата + коммунальные платежи.
При заключении договора оплачивается аренда за первый месяц и вносится гарантийный депозит, в размере 1 месяца оплаты. Минимальный срок договора 1 год.

The owner is renting out a fully equipped 3-room apartment with a parking space in the Merks Mežpilsēta project, Mežciems. The building was constructed in 2022.

About the apartment:
The apartment is very bright and warm.
2nd floor, elevator available, total area 65.4 m².
Spacious living room combined with a kitchen area. The room features a sofa, a dining area, a TV stand, and a large TV.
The kitchen is equipped with all necessary AEG appliances: refrigerator, dishwasher, oven, induction hob, and extractor hood.
Bedroom (double bed, large wardrobe, bedside table).
The children's room is cleared and can easily be adapted into a home office or a second bedroom.
There is a wardrobe installed in the hallway.
Two bathrooms: one is equipped with a shower cabin, the other with a bathtub. Heated towel rails, a washing machine, and a clothes dryer are also provided.
The apartment is equipped with individual electricity, water, and heating meters.
Well-developed infrastructure: public transport, kindergartens, schools, medical facilities, sports and shopping centers.
Rimi, Lidl, and Maxima supermarkets, as well as the Sāga shopping center and IKEA, are located nearby.

About the complex:
The territory is fenced, secured with an entrance barrier and lockable pedestrian gates. Video surveillance is active throughout. Children's playgrounds are available within the premises. EV charging stations are installed right next to the complex.
The building is managed by Selectum Home SIA. Low utility bills.
There is a common storage room for strollers on the ground floor.

Terms:
Rent + utility payments.
Upon signing the lease agreement, the first month's rent is due along with a security deposit equal to one month's rent.
Minimum lease term is 1 year.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Mežciems
Iela: Hipokrāta 24 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 65 m²
Stāvs: 2/5/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Kadastra numurs: 01009277772
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 900 €/mēn. (13.85 €/m²)

Tālrunis: (+371)27-08-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 16.05.2026 00:09