Pārdod gaišu un mājīgu dzīvokli modernā projektā ar skatu uz Deglava ielu. Dzīvoklis atrodas 2. stāvā, nav stūra dzīvoklis. Klusi kaimiņi un sakopta vide nodrošina komfortablu dzīvošanu. Nesen veikts kosmētiskais remonts – dzīvoklis gatavs dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem.
Dzīvokļa priekšrocības:
+ zeme īpašumā
+ apsildāmā grīda vannasistabā;
+ dubultās ieejas durvis labākai skaņas izolācijai;
+ veļasmašīna un virtuves tehnika paliek jaunajam īpašniekam;
+ individuāli apkures skaitītāji un regulējami radiatori;
+ attālināti nolasāmi ūdens un elektrības skaitītāji;
+ zemi komunālie maksājumi.
Ēkas un teritorijas priekšrocības:
Videonovērošana teritorijā un koplietošanas telpās, slēgta kāpņu telpa ar koda piekļuvi, iežogota un labiekārtota teritorija ar bērnu laukumiem, iespēja novietot auto bez maksas pie mājas vai iegādāties pazemes stāvvietu.
Lieliska infrastruktūra – tuvumā veikali, IKEA, DEPO, skolas, bērnudārzi, sporta klubi un sabiedriskais transports. Pastaigas attālumā mežs un zaļā zona atpūtai.
Zvaniet jau šodien, lai vienotos par Jums ērtu apskates laiku.
-----
Продаётся светлая и уютная квартира в современном проекте с видом на улицу Деглава. Квартира расположена на 2-м этаже, не угловая. Тихие соседи и ухоженная территория обеспечивают комфортное проживание. Недавно выполнен косметический ремонт квартира готова к проживанию без дополнительных вложений.
Преимущества квартиры:
+ земля в собственности
+ тёплый пол в ванной комнате;
+ двойные входные двери для лучшей шумоизоляции;
+ стиральная машина и кухонная техника остаются новому владельцу;
+ индивидуальные счётчики отопления и регулируемые радиаторы;
+ дистанционно считываемые счётчики воды и электричества;
+ низкие коммунальные платежи.
Преимущества дома и территории:
видеонаблюдение на территории и в местах общего пользования, закрытый подъезд с кодовым доступом, огороженная и благоустроенная территория с детскими площадками, возможность бесплатной парковки у дома или приобретения подземного парковочного места.
Отличная инфраструктура рядом магазины, IKEA, DEPO, школы, детские сады, спортивные клубы и общественный транспорт. В пешей доступности лес и зелёная зона для отдыха.
Звоните уже сегодня, чтобы договориться об удобном для вас времени просмотра.
-----
For sale: bright and cozy apartment in a modern residential project with a view of Deglava Street. The apartment is located on the 2nd floor and is not a corner unit. Quiet neighbors and a well-maintained environment provide comfortable living. Recently renovated cosmetically the apartment is ready for immediate living without additional investment.
Apartment advantages:
+ land ownership included
+ heated floor in the bathroom;
+ double entrance doors for better sound insulation;
+ washing machine and kitchen appliances included;
+ individual heating meters and adjustable radiators;
+ remotely readable water and electricity meters;
+ low utility costs.
Building and territory advantages:
Video surveillance in the territory and common areas, locked staircase with code access, fenced and landscaped area with playgrounds, possibility to park for free near the building or purchase an underground parking space.
Excellent infrastructure nearby shops, IKEA, DEPO, schools, kindergartens, sports clubs, and public transport. Forest and green recreation area within walking distance.
Call today to arrange a viewing time convenient for you.
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
Pļavnieki
|
|
Iela:
|
Salnas 21 [Karte]
|
|
Istabas:
|
2
|
|
Platība:
|
49 m²
|
|
Stāvs:
|
2/9
|
|
Sērija:
|
Jaun.
|
|
Mājas tips:
|
Paneļu
|
|
Ērtības:
|
Balkons, Parkošanas vieta
|
|
Cena:
|
99 000 € (2 020.41 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000