Pārdodu nelielu un ekonomisku dzīvokli lieliskā atrašanās vietā Purvciemā.
Dzīvoklis nav stūra, tam ir balkons ar skatu uz klusu, zaļu pagalmu. Uzstādīti jauni stikla pakešu logi, nomainīts stāvvads.
Lieliska infrastruktūra – tuvumā sabiedriskā transporta pieturas, kā arī veikali Lidl, Rimi un Maxima.
Cena ir atbilstoša dzīvokļa stāvoklim, jo nepieciešams remonts – lieliska iespēja jaunajam īpašniekam izveidot mājokli atbilstoši savai gaumei.
Zeme īpašumā. Mājas pagalmā iespējams novietot automašīnu.
Māju apsaimnieko RNP.
Dzīvokli pārdod īpašnieks. Starpniekiem lūgums netraucēt.

For sale: a small and energy‑efficient apartment in an excellent location in Purvciems.
The apartment is not a corner unit and features a balcony overlooking a quiet, green courtyard. New double‑glazed windows have been installed, and the plumbing riser has been replaced.
Excellent infrastructure public transport stops nearby, as well as Lidl, Rimi, and Maxima stores.
The price reflects the condition of the apartment, as renovation is required a great opportunity for the new owner to renovate it according to their own taste.
Land is owned. Parking is available in the courtyard.
The building is managed by RNP.
The apartment is sold by the owner. Please, no agents.

Продаётся небольшая и экономичная квартира в отличном районе Пурвциемс.
Квартира не угловая, есть балкон с видом на тихий зелёный двор. Установлены новые стеклопакеты, заменён стояк.
Отличная инфраструктура рядом остановки общественного транспорта, магазины Lidl, Rimi и Maxima.
Цена соответствует состоянию квартиры, так как требуется ремонт отличная возможность для нового владельца обустроить жильё по своему вкусу.
Земля в собственности. Во дворе дома есть возможность парковки автомобиля.
Дом обслуживает RNP.
Квартира продаётся собственником. Посредников просьба не беспокоить.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Purvciems
Iela: Ainavas 2 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 30 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 31 000 € (1 033.33 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-17-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 12.05.2026 14:30