Izīrēju lietu, saulainu dzīvokli Ziepniekkalnā, klusā vietā. Visas ērtības un sadzīves tehnika, mēbeles. Tuvu veikali, sabiedriskais transports un cita infrastruktūra. Īre 450 plus komun. (ap 80 EUR vasarā, ap 170 EUR ziemā)

Сдаю большую, ухоженную, солнечную квартиру в тихом месте со всеми удобствами и бытовой техникой. Mеблирована. Близко магазины, общ. транспорт и другая инфраструктура. 450 евро в месяц плюс коммун. (примерно 80 евро летом и 170 - зимой).

Pilsēta: Rīga
Rajons: Ziepniekkalns
Iela: Ozolciema 12/3 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 77 m²
Stāvs: 8/9
Sērija: 119.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 450 €/mēn. (5.84 €/m²)

Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 08.05.2026 12:23