Pārdodu 3 istabu dzīvokli. Dzīvoklis izvietots ēkas pirmajā stāvā un tā kopējā platība ir 61, 1 m2. Dzīvoklis sastāv no trim izolētām istabām, gaiteņa, vannas istabas, tualetes un virtuves, kurā ir pieliekamais. Plānojumu iespējams mainīt apvienojot virtuvi ar blakus istabu, izveidojot lielu viesistabu, kā arī apvienojot vannas istabu ar tualeti. Dzīvoklim ir arī plašs pagrabs.

Iepriekšējā gadā visai mājai ir nomainīta apkures sistēma un dzīvoklī ir jauni regulējami radiatori. Māja ir pieslēgta pie Saldus pilsētas apkures sistēmas.

Iepriekšējā gadā mājas pagraba daļā ir nomainītas kanalizācijas caurules uz pilnībā jaunām. Pašā dzīvoklī vēl nav nomainīts kanalizācijas stāvvads. Visā dzīvoklī, izņemot virtuvi, ir nomainīti logi.

Namu pārvalda dzīvokļu īpašnieku biedrība, kas ļauj lēmumus par mājas uzkrājuma izlietojumu veikt dzīvokļu īpašniekiem savstarpēji vienojoties. Mājai nav nekādu parādu vai apgrūtinājumu.

Dzīvoklim ir laba lokācija – tas atrodas netālu no Saldus vidusskolas un Saldus pamatskolas, kas ļautu izvairīties no bērnu vadāšanas uz skolu. Netālu ir Veides mežs, kurā pastaigāties. Blakus ir Melnais dīķis, kuru pilsētas vadība plāno labiekārtot. Sportiskākos iepriecinās jaunā Saldus vidusskolas stadiona tuvums.

Uz sīkākiem jautājumiem atbildēšu telefoniski.

Pilsēta, rajons: Saldus un raj.
Pilsēta/pagasts: Saldus
Iela: Striķu iela 31 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 61 m²
Stāvs: 1/2
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Visas ērtības
Cena: 23 000 € (377.05 €/m²)


Vieta:Saldus un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:06.01.2020 13:55