Pārdod 3-istabu dzīvokli jaunā projektā Tukumā, Celtnieku ielā 1

- Dzīvoklis tiek pārdots ar balto apdari, izbūvētas visas komunikācijas un nepieciešamie izvadi, griesti nokrāsoti balti, sienas sagatavotas krāsošanai.

- Dzīvokļa cenā iekļauta personīga auto stāvvieta ēkas teritorijā, kā arī individuāla noliktavas telpa ēkas cokolstāvā. Individuāli ūdens un siltuma skaitītāji, kā arī regulējami radiatori nodrošinās zemus komunālos maksājumus.

- Dzīvojamās ēkas nesošās sienas veidotas no keramiskiem celtniecības blokiem, kas no ārpuses siltināti ar 100mm biezu siltumizolācijas akmens vates plāksnēm, kas kopā ar trīs stiklu PVC logiem nodrošina ēkai augstu energoefektivitāti.

- Ēkā ir izvietoti divi lifti, cokolstāvā izbūvētas telpas mantu glabāšanai.

- Dzīvokļa siltā un aukstā ūdens skaitītāji atrodas dzīvoklī, kā arī dzīvoklim ir individuāli nolasāmi siltuma skaitītājs, kas iedzīvotājiem dod iespēju sekoti līdzi ūdens un siltuma patēriņam.

- Teritorija ap ēku ir norobežota, papildus ap visu teritoriju ir iestādīts dzīvžogs, iebraukšana teritorijā caur paceļamo barjeru, kur piekļuve ir tikai ēkas iedzīvotājiem. Teritorijā atrodas bērnu laukumiņš, iedzīvotājiem ir pieejama teritorijas video novērošana tiešsaistē.

Pilsēta, rajons: Tukums un raj.
Pilsēta/pagasts: Tukums
Iela: Celtnieku iela 1 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 65 m²
Stāvs: 1/6/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Daļējas ērtības
Cena: 48 500 € (746.15 €/m²)


Tālrunis: (+371)24-94-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Tukums un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.03.2020 11:31