Pārdod 2-istabas dzīvoklī Zentenē, Tukuma novads. Platība 28 kv. m. , 2-stavs. Krāsns apkure, ūdens, elektrība. Vajadzīgs remonts. Ciemā ir veikals un sabiedriskais transports. Dzīvoklim nav parādu un bez apgrūtinājumu zemesgrāmatā. Pārdod īpašnieks.

Продаётся 2-комнатная квартира в Зентене, Тукумский край. Площадь 28 кв. м. , 2-этаж. Печное отопление, вода, электричество. Нужен ремонт. В посёлке есть магазин и общественный транспорт. Квартира без долгов и без отягощений в земельной книге. Продаёт хозяин.

Pilsēta, rajons: Tukums un raj.
Pilsēta/pagasts: Zentenes pag.
Ciems: Zentene
Iela: Drigenes 7 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 28 m²
Stāvs: 2/2
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 1 090 € (38.93 €/m²)

Tālrunis: (+371)26-23-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Tukums un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 17.05.2026 13:50