Ideāls dzīvoklis, tikko pēc kvalitatīva kapitālā remonta. Pēc remonta vēl nav dzīvots.

Dzīvoklī ielietas jaunas, taisnas betona grīdas (sausā betona, pēc Estricht metodes), moderni pārplānots, nojauktas un no jauna ieliktas pilnīgi visas starpsienas, pārvilkta elektrība, jauna ūdensvada un kanalizācijas sistēma, stāvvada daļa, lai ļoti ilgu periodu nebūtu nekādu problēmu.

Virtuve apvienota ar viesistabu, guļamistabā izveidota niša iebūvējamajam skapim (kurā var ieiet), vanasistabā skaista stikla duša. Kvalitatīvas iekšdurvis, dubultās ārdurvis. Kvalitatīvi metāla radiatori un PVC logi, kas vērsti uz divām mājas pusēm - ar skatu uz pagalmu un mežu. Ir balkons.

Skaista IKEA virtuves iekārta ar iebūvētām virtuves iekārtām - Electrolux trauku mazgājamā mašīna un indukcijas plīts virsma, Whirlpool tvaika nosūcējs, Samsung ledusskapis (2m augstums).

Mājai durvis ar kodu, tīra un kārtīga kāpņutelpa, pagalmā vienmēr ir vietas, kur nolikt auto. Ir pagrabs. Par atsevišķu samaksu ir iespējams iegādāties garāžu (diviem auto), kas atrodas aptuveni 200m attālumā no mājas, ir bedre un pagrabs.

Infrastruktūra: Pāris soļu attālumā pārtikas veikals CITRO (TOPs), tuvu bērnudārzs, skola, veselīgai atpūtai blakus mežs, velo celiņš līdz Bušnieku ezeram. Ar auto 6-7min līdz TC Tobago un centram.

Pārdod īpašnieks, kas remontēja priekš sevis, pārdod neparedzētu plānu maiņas dēļ. Dzīvoklis privatizēts.

Starpniekus lūdzu netraucēt.

Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Stradiņu iela 21 28 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 56 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Visas ērtības
Cena: 42 000 € (750 €/m²)


Tālrunis: (+371)28-39-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Ventspils un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:20.01.2020 18:43