Īpašniece pārdod koptu un mājīgu pusi no dvīņu mājas klusā, skaistā vietā netālu no Kokneses, Likteņdārza un jaunās Tīnūžu - Kokneses šosejas.

Īpašums ir māja (praktiski un ērti ieplānoti 70 m2, 3 istabas, virtuve, sanitārais mezgls (vanna un wc), pagrabs, veranda ar plašiem logiem, pieliekamais, ievilkta ūdensapgāde, siltais ūdens (boileris), ievilkta kanalizācija, krāsns/elektriskā apkure). Īpašumā ietilpst arī saimniecības ēka, garāža, malkas šķūnis, siltumnīca, lieliska kūpinātava. Plaši bēniņi ļauj paplašināt mājas apdzīvojamo platību.

Īpašumā ir sastādīts jauns ražojošs augļu koku un krūmu dārzs ar vietējām klimata īpašībām atbilstošām, pārbaudītām šķirnēm (ābeles, bumbieres, ķirši (saldie, skābie), plūmes, avenes, kazenes, upenes, ērkšķogas, jāņogas, sausserži, valrieksti, lazdas), iekopta zemeņu dobe, kuras ražas apjoms ļauj baudīt ogas gan sezonas laikā, gan arī uzglabāt daļu ražas vēlākam laikam. Zemes platība 0.5 ha (5000 kvm). Intereses gadījumā zemes platību var palielināt (tai skaitā arī lauksaimniecībā izmantojama zeme, kuru iespējams izmantot pašiem vai iznomāt kaimiņiem).

Intereses gadījumā iespējams iegādāties arī visu māju. Nopietnam pircējam cena ir runājama.

Ērtā attālumā kaimiņi, no kuriem var iegādāties piena produktus, laimīgo vistu olas, putnu gaļu, stādus. Labas ogu un sēņu vietas. Svaigs gaiss, putnu dziesmas un iespēja vērot burvīgus saullēktus un saulrietus bezmaksas. :)

Sīkāka informācija un papildus bildes pēc pieprasījuma. Īpašuma apskate ir iespējama tikai pēc iepriekšējas vienošanās.

Pilsēta/pagasts: Kokneses pag.
Pilsēta, rajons: Aizkraukle un raj.
Ciems: Ratnicēni
Iela: Ratnicēni [Karte]
Platība: 70 m²
Stāvu skaits: 1
Istabas: 3
Zemes platība: 1800 m²
Ērtības: Boileris, Dārzs, Dīķis, Garāža, Karstais ūdens, Krāsns apkure, Šķūnis
Cena: 30 000 €


Tālrunis: (+371)22-32-***
Tālrunis: (+371)26-82-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Aizkraukle un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:10.02.2020 21:54