Izcils īres nams pašā Liepājas klusajā centrā par smieklīgu cenu. 8 dzīvokļu māja atrodas izcilā vietā, pilsētas klusajā centrā, kur vērtība īpašumam aug ar katru gadu. Pilsētas centrs attīstīsies vienmēr, neatkarīgi no krīzēm, laikapstākļiem un politiskajiem spēkiem pie varas.

IZCILS IENĀKUMU AVOTS NĀKOTNĒ

Māja ir iekārtojama kā 8 vai 4 dzīvokļu nams ar iespēju izrīrēt katru dzīvokli par 100 -150 EUR, atkarībā no papildus ieguldījuma to uzlabošanā. Zemei šajā vietā vienmēr būs izcila vērtība, ņemot vērā, ka Apšu iela ir pilnībā renovēta un bruģēta un blakus ēkai ir visas pilsētas komunikācijas. Atcerieties, ka komunikāciju esamība ir viens no zemes īpašuma cenu noteicošajem faktoriem.

Ēkai ir labs jumts un arī pārējais stāvoklis ir labs.

ĪPAŠI ATZĪMĒJAMS

Īpaši jāatzīmē lielā 800 m2 zemes platība mājas iekšpagalmā, kas ļauj šo namu nākotnē izmanot un pārbūvēt ar lielāku apdzīvojamu platību. Dārzā vienmēr būs vieta, kur atpūsties un arī ir papidus mantu novietošanas iespējas kvalitatīvi izbūvētajos mūra šķūnīšos.

FINANSĒJUMA IESPĒJAS

Šai ēkai tiek piedāvātas alternatīvas finansējuma iespējas, veicot pakāpenisku norēķinu, ar pirmo iemaksu sākot no EUR 3980 jeb 10% no kopējās cenas.

Papildus informācija pa telefonu. Starpniekus lūdzu netraucēt.

Pilsēta/pagasts: Liepāja
Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Iela: Apšu 17 [Karte]
Platība: 240 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 8
Zemes platība: 800 m²
Cena: 39 800 €


Vieta:Liepāja un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:29.05.2019 20:00