Māja ir lieliski piemērota to apvienojot ar personīgo telpu un savu uzņēmējdarbību, jo ir nodalīta ieeja mājas pirmajā stāvā, atsevišķa ieeja no ielas puses un vēl viena no sētas puses. Tā būs arī piemērots variants vairāku vienas ģimenes paaudžu apdzīvošanai jau minētā privātuma nodalīšanai, kā arī to var pārveidot par dzīvokļu ēku, kā tas ir bijis kādreiz.
Māja ir nesen renovēta.

Kopējā platība 250 kv. m. Pamati sastāv no laukakmens mūra, ārsienas - koks un mūris, jumts – metāla loksnes (rannila). Mājas pirmajā stāvā ir 2 istabas, virtuve, vannas istaba un atsevišķa wc, otrajā stāvā ir komerctelpas (89, 8 kv. m. ), kas šobrīd sastāv no trīs atsevišķām telpām un wc, trešajā stāvā ir 2 izolētas istabas, vannas istaba un liela halle. Mājā ir pilsētas ūdens un kanalizācija (karstais ūdens sildāms ar boileriem). Katrā no stāviem ir kvalitatīvi izbūvētas ķieģeļu krāsnis. Ja ir vēlēšanās, ir iespēja pieslēgties pilsētas gāzesvadam, kas atrodas turpat netālu. Pie mājas atrodas liela, tikko atjaunota, saimniecības māja, plašs un sauss pagrabs (16, 5 kv. m), kā arī garāža un nepabeigta pirts telpa. Apkārt teritorijai ir uzstādīts žogs. Pagalmā ir izbruģēti celiņi, iekopts mauriņš un izveidots grilla stūrītis. Aiz saimniecības mājas ir augļukoki un divas siltumnīcas. Zemes kopējā platība 1112 kv. m.
Saimniecības ēka sastāv no garāžas (23, 8 kv. m. ), šķūņa (16, 1 kv. m. ), pagraba (16, 5 kv. m. ), neizbūvētas pirts (25, 8 kv. m. ) un pa visu ēku bēniņu stāvs.

Vairāk foto pēc pieprasījuma.

Pilsēta/pagasts: Madona
Pilsēta, rajons: Madona un raj.
Iela: Saules iela 26 [Karte]
Platība: 250 m²
Stāvu skaits: 3
Istabas: 8
Zemes platība: 1112 m²
Ērtības: Boileris, Dārzs, Garāža, Krāsns apkure, Šķūnis
Cena: 70 000 €


Tālrunis: (+371)26-16-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Madona un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.01.2020 10:40