Pārdod plašu dzīvojamo māju Lielvārdē. Kapitālais remonts ar būvvaldē saskaņotu pārbūvi veikts 2018.gadā. Nomainīta visa apkures sistēma, ūdensvads un elektroinstalācija. Jauns jumts. Daļēji siltināta no iekšpuses. Ūdens un kanalizācija - individuālā. Granulu/malkas apkure. 1.stāvā apsildāmās grīdas un papildus regulējami radiatori, 2.stāvā - regulējami radiatori. Uz jumta saules kolektori siltajam ūdenim. Ir iespēja uzstādīt un pieslēgt gāzes kaltu - izbūvēts gāzesvads līdz teritorijai, mājā izbūvēta pieslēgšanas iespēja un saskaņots projekts.
Plānojums: 1.stāvs - WC apvienojumā ar vannasistabu (vanna un duša). Virtuve apvienojumā ar ēdamistabu, koridoru un dzīvojamo istabu. Izeja uz pagrabu un uz garāžu.
2.stāvā - 3 guļamistabas, no kurām viena ir ar garderobi. Plaša un saulaina lielā istaba ar lieliem logiem. WC. Izejas uz 2 balkoniem.
Plašas telpas pagrabā, noliktavas un granulu uzglabāšanas vajadzībām.
Teritorijā saimniecības ēka (iesākta pirts izbūve) un šķūnītis. Izbūvēta vasaras terase.
Ļoti laba infrastruktūra - vilciens, b/d, pamatskola, vidusskola, mūzikas un mākslas skola, sporta centrs, k/n. Plaša izvēle pulciņiem un nodarbībām. Pāri ceļam Daugava ar brīvi pieejamām peldvietām.
Cena runājama.
Pārdod īpašnieks.

Pilsēta/pagasts: Lielvārde
Pilsēta, rajons: Ogre un raj.
Iela: Lāčplēša 34 [Karte]
Platība: 234 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 6
Zemes platība: 1457 m²
Ērtības: Blakus upei, Boileris, Dārzs, Garāža, Karstais ūdens, Krāsns apkure, Šķūnis
Cena: 129 000 €


Tālrunis: (+371)26-11-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Ogre un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:13.07.2020 07:59