Ēka atrodas Lielvārdē, Andreja Pumpura ielā 37. 55km no Rīgas. Īpašums atrodas labā vietā, kur sāk celt jaunas privātmājas, attīstās viss rajons. Ģeogrāfiski arī laba vieta. Ar auto līdz pilsētas centram 5min, līdz dzelzceļa stacijai 3min. Līdz Rīgai ar auto vai vilcienu stunda. Netālu atrodas pamatskola, ir arī vidusskola, mākslas skola un dažādas aktivitāšu vietas.

Par īpašumu : zeme ar māju, platība zemei 2100kv/m, māja aptuveni 120kv/m. Tas viss vēl jādala 3 daļās, respektīvi 700kv/m zemes, un 3 daļa mājas( 2 istabas) un kopējā halle.

Māja sliktā stāvoklī, ulmaņlaika celtne, neuzskatu, ka būtu vērts ieguldīt līdzekļus, bet, ja no kaimiņiem atpērk pārējās daļas, tad kautko var arī izveidot. Māja jau ir nodalīta, zemei ir nodalīta domājamā daļa, respektīvi, ja pērk, jāsakārto zemes grāmata, jānodala īpašuma daļas līdz beigām(process nav grūts). Zeme ar ābeļdārzu, jauns eiropas standartu elektro skapis ar 20A jaudu. Pietiekami, lai vilktu arī kādu mazu ražotni, ne tikai māju.

Manuprāt, īpašums labi piemērots jaunas mājas celtniecībai vai kā ieguldījums nākotnē, jo apkārt būvējas jaunās privātmājas. Der arī kā vieta mazai ražotnei, angāram vai kam tamlīdzīgam.

Uzskatu, ka cena ir ļoti atbilstoša salīdzinot ar pārējām Ogres rajonā.

Ja ir vēlme, droši varat braukt un apskatīt uz vietas. Ja rodas vēl jautājumi, droši rakstiet. Cena argumentējami runājama. Var izskatīt arī maiņas variantus.

Pilsēta/pagasts: Lielvārde
Pilsēta, rajons: Ogre un raj.
Iela: Andreja Pumpura 37 [Karte]
Platība: 50 m²
Stāvu skaits: 1
Istabas: 2
Zemes platība: 700 m²
Ērtības: Dārzs, Dīķis
Kadastra numurs: 7413 001 0514
Cena: 6 000 €


Tālrunis: (+371)20-32-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Ogre un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:20.02.2020 21:40