Pārdodu savu māju Baldonē - Villa Izabella del Baldone. :)

Kādu laiku atpakaļ šo vietu mantoju. Pagāja diezgan ilgs laiks kamēr sajutu to kā savu, kur es ar pilnām tiesībām varu veikt izmaiņas, kā man patīk.
Un tad nāca doma - es tomēr gribu ko citu. Šī māja nav mans, bet gan manu vecāku sapnis, kuru mēģināju pielāgot sev, izveidot tādu mazu lauku villu ar itālisku pieskaņu, retro pieskaņu.

Taču beidzot esmu izpūtusi gaisu un tagava to palaist - šai vietai esmu pateicīga ar daudz skaistiem brīžiem un gribu, lai kādam citam ir iespēja te piedzīvot vēl daudz skaistu ģimeniska siltuma pilnus mirkļus.
Ja ir nopiena interese, par cenu un apmaksas veidu vienosimies.

Mana Villa Izabella sastāv no vairākām ēkām.
Vieta var tapt par skaistu mājvietu vienai lielākai vai vairākām ģimenēm, iekārtot biroju vai studiju, ražošanas telpas, kā arī var izveidot interesantus izīrējamus dzīvoklīšus.
(Kā interjera dizainere varu piedāvāt vairākus pārplānošanas variantus, ja nepieciešams, katram variantam varu sarunāt arī oficiālu tāmi bankai).

Pirmā ēka ir neliela māja, kas būvēta 19.gadsimta vidū. Ēka nav arhitektūras piemineklis, un to ir apdzīvojis kurpniekmeistars. Ēka ir celta no guļbaļķiem. Šobrīd tiek izmantota kā noliktava. 22 m2. Mājai ir mājas grāmata. Ēka skaitās nodota ekspluotācijā. Realiztātē - viņa ir remontējama.
Otrā ir saimniecības ēka, kas piekļaujas jaunbūvei. Saimniecības ēka tika agrāk izmantota dzīvošanai, tāpēc tajā ir izveidotas 3 istabas un virtuves daļa. Saimniecības ēka 61.5 m2.
Saimniecības ēkas daļā ir eja uz pagrabu.
Pagrabs ir apakšā visai jaunbūvei. Pagrabam ir vairāki logi. Līdz ar to - telpa ir labi ventilējama. Kopējā platība ir 87 m2.
Jaunbūve pēc šī brīža projekta ir māja ar 3 istabām, tomēr viegli pārveidojama, lai pirmo stāvu, 87 m2, ērti apdzīvotu ģimene ar vismaz 2 bērniem, skat. interjera projekta variantu attēlos. Izbūvējot trepes no saimniecības ēkas virtuves daļas uz otro stāvu, ir iespējams attīstīt arī mansarda stāvu un kores stāvu, kas papildus dod vēl 90 m2 dzīvojamās platības un vismaz 5 istabas.
Mājas pirmo stāvu šobrīd ir iespējams apsildīt ar 2 ilgdegošajām krāsniņām, saimniecības ēkas virtuvē ir arī podiņu plīts ar gatavojamo virsmu un cepeškrāsni.
Māja būvēta no gāzbetona, kā arī ar pareizi izveidotu jumta konstrukciju, kas nodrošina, ka māja karstajās vasaras dienās neuzkarst un nodrošina komfortablo 22-23 grādu temperatūru iekštelpās.
Māja ir pieslēgta pilsētas ūdenim un kanalizācijai.
Īpašumam ir sava ūdens spice.
Ir elektrības pieslēgums.
Netālu no īpašuma ir arī gāzes pieslēguma iespējas.
Ir materiāli remonta pabeigšanai - riģipsis, flīzes, vanna, boileris, armatūras siets uc.

Īpašuma platība ir 1340 m2. Teritorija ir iežogota. Ir 3 vārtu vietas, kas ļauj nepieciešamības gadījumā zonēt teritoriju vairākām ģiemnēm un teritorijā var novietot vairākas automašīnas vienlaicīgi.
Kā jau kārtīgā villā - te dārzā ir augļu koki (gan vecākas, gan jaunas ābeles, aličas, jāņogas, ērkšķogas, upenes, kazenes) un 2 bagātīgi ražojošas rudens vīnogas. Tāpat ir arī dekoratīvie augi - priedes, lazdas, peonijas). Izveidota ugunskura vieta.
Īpašums atrodas 3 min attālumā no dīķa - kolosāla iespēja atsvaidzināties karstajās vasaras dienās un izbaudīt savas mazās jūras efektu.
15 min gājienā no vidusskolas, 25 min līdz mūzikasskolai, 15 min gājienā līdz tuvākajam veikalam, 7 min līdz autobusa pieturai uz Rīgu.
Blakus atsaucīgi un labi kaimiņi. Rīga 35 km attālumā, Ķekava - 15 km.

Pilsēta/pagasts: Baldone
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Iela: Vanagkalnu iela 39 [Karte]
Platība: 340 m²
Stāvu skaits: 3
Istabas: 8
Zemes platība: 1340 m²
Ērtības: Blakus ezeram, Blakus upei, Boileris, Dārzs, Krāsns apkure, Šķūnis
Cena: 189 500 €


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 05.06.2023 17:03