Pārdodam jaunu, mūsdienīgu māju ar pilnu apdari un pirti pašā Baložu centrā. Māja ir ļoti kvalitatīva- apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli, mūsdienīgi apgaismes elementi, uzstādīti sensori apkures un apgaismojuma regulēšanai, videonovērošanas sistēma, signalizācija un pērkonaizsargsistēma.
Mājai ir divi dzīvojamie stāvi un pagrabstāvs. Mājas platība 312m2 (dzīvojamā 160m2, terases 42m2). Ērts un pārdomāts plānojums.
Pagrabstāvā izvietota garāža ar elektro vadāmiem vārtiem, veļastelpa, divas tehniskās telpas, pirts (somu vai turku hamam pēc jūsu izvēles), vannasistaba un atputas zāle- 110 m2
Pirmajā stāvā ļoti plaša viesistaba ar lieliem logiem, virtuve, sanitārais mezgls un divas istabas.
Otrajā stāvā saimnieku guļamistaba ar rekuperācijas sistēmu, savu dušu un izeju uz terasi; divas guļamistabas, sanitārais mezgls un no kopējās halles izeja uz atvērtu terasi.
Galvanās īpašības:
Zemi maksājumi par apkuri un karsto ūdeni.

Sienas: ķieģeļi un gāzbetona bloki, siltināti ar kvalitatīvu siltinājuma materiālu;
Logi: trīspakešu, Vācu ražojums;
Ūdens: pilsētas;
Kanalizācija: pilsētas;
Apkure: siltumsūknis ar iespēju apkurināt katru stāvu atsevišķi;
Elektrība: 3f;Tas tika uzcelts un nodots ekspluatācijā 2022. gadā.
Lieliska infrrastruktūra: blakus skola un bērnudārzs- bērniem pat nevajadzēs šķērsot ceļu; 500 metru attālumā Baložu centrs ar veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem. Nepilns kilometrs pastaigas līdz Baložu ezeram, kas aprīkots ar atpūtas vietām un peldvietām. Baložos ir mežs ar veloceliņu un daudz vietas pastaigām un ģimenes izbraucieniem ar velosipēdu. Laba lokācija- izbraukšana no pilsētiņas uz divam pusēm- Jelgavas šoseju un A7 Bauskas -Ķekavas virziena šoseju. Līdz Rīgai 15 min.
Pasteidzieties, labu piedāvājumu tirgū ir maz. Izskatīsim maiņu pret 2-3 istabu dzīvokli Baložos ar papildus samaksu. Pārdod īpašnieks. Sīkākai informācijai zvaniet pa telefonu un vienosimies par visiem ērtiem apskates laikiem.

Продается новый, современный дом с полной отделкой и баней в центре Баложи. Дом построен очень качественно- использовались высококачественные материалы, современные элементы освещения, установлены датчики управления светом и отоплением, cигнализация, видеонаблюдение, оборудован громоотводом.

В доме два жилых этажа и подвальный этаж. Общая площадь дома 312 м2(Жилая 160 м2, 2 терассы 42 м2). Удобная и продуманная планировка.
В подвальном помещении расположены гараж с электрическими воротами, прачечная, техническое помещение, котельная, ванная , баня (турецкая или финская по заказу покупателя), комната отдыха -110 м2. На первом этаже просторная гостиная - зал с большими окнами, кухня, 2 комнаты, сан узел.
На втором этаже хозяйская спальня (с системой рекуперации) с душевой кабиной и выходом на свою террасу, ванная, 2 спальни, из общего холла выход на большую открытую террасу.
Главные характеристики:
Стены: кирпич и газобетон, утеплен качественными материалами, имеет высокий показатель энергоэффективности
Низкие платежи за использование отопления и горячей воды.
Окна: трех камерные стеклопакеты от немецкого производителя;
Вода, Канализация: центральные, городские
Отопление: тепловой насос с возможностью поэтажного отключения
Электричество: 3 фазы
Построен и сдан в эксплуатацию в 2022 году.

Отличная инфраструктура: в пешей доступности школа, детский сад - детям не придется даже пересекать дорогу; 5 минут до магазинов и других поставщиков услуг в центре городка, менее километра до Баложского озера с местами для отдыха и купания. В Баложи есть лес с велодорожкой и много других мест для пеших и велосипедных прогулок. Удобное расположение- в одну сторону выезд на Елгавскую шоссе, в другую на А7 Бауcское шосе. До Риги 15 мин.
Поторопитесь, в Баложи хороших предложений очень мало. Рассмотрим обмен на 2-3 комнатную квартиру в Баложи с доплатой.
Продает хозяин.
Более подробно по телефону.

Pilsēta/pagasts: Baloži
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Iela: Ozolu 5 [Karte]
Platība: 312 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 6
Zemes platība: 1116 m²
Ērtības: Centrālā apkure, Garāža, Karstais ūdens, Pirts
Kadastra numurs: 8007 002 2109
Cena: 310 000 €


Tālrunis: (+371)29-90-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 19.09.2023 16:12