Предлагается дом со своим прудиком во дворе и земельным участком площадью 7360м2, который состоит из двух участков, что позволяет построить, при необходимости, второй дом или баню с открытой террасой.
Коммуникации - газовое отопление, местная канализация и своя вода.
Удобная планировка - на первом этаже дома расположены две изолировааные комнаты, просторная прихожая, большая гостинная совмещенная с кухней и совмещенный санузел. На втором этаже расположены две большие изолированные комнаты и санузел.
Вся территория дома благоустроена и засажена растениями. Так же на участке есть теплица.
Дом расположен неподолеку от Даугавы с хорошо оборудованным общественным пляжем (Ķīķeris).
Недвижимость находится в 30 минутах езды от центра Риги на машине.
В поселке Даугмала есть детский сад, начальная школа и многофункциональный центр с бассейном, культурными и другими мероприятиями, магазин ELVI и DUS Cirkle. В будущем планируется строительство Rail Baltic (около 3 км до Даугмале), что сделает этот район более ценным и удобным, но не с плотной жилой застройкой.

Tiek piedāvāta privātmāja ar savu dīķīti pagalmā un lielu zemes gabalu 7360m2 platībā, kurš sastāv no diviem zemes gabaliem, kas ļauj, nepieciešamības gadījumā, uzbūvēt otru māju vai pirti ar atvērtu terasi.
Pieslēgtas sekojošās komunikācijas - gāzes apkure, vietējā kanalizācija un savs ūdens.
Mājai ir ērts plānojums - pirmajā stāvā atrodas divas izolētas istabas, plaša priekštelpa, liela viesistaba apvienota ar virtuvi un apvienots sanmezgls. Otrajā stāvā atrodas divas plašas izolētas istabas un sanmezgls.
Visa mājas teritorija ir labiekārtota un apstādīta ar augiem. Uz zemes gabala ierīkota siltumnīca. Pagalms ir ļoti sakopts un gaida jaunus saimniekus. Īpašums ideāli ir piemērots tiem, kuri ir noguruši no pilsētas burzmas, un grib baudīt klusumu un miers tikai 30 minūšu attālumā no Rīgas pilsētas.
Māja atrodas netālu no Daugavas ar labiekārtotu publisko pludmali (Ķīķeri).
Daugmalas ciemā ir bērnudārzs, sākumskola un daudzfunkcionāls centrs ar baseinu, kultūras un citām aktivitātēm, veikals ELVI un DUS aplis. Nākotnē plānota Rail Baltic izbūve (ap 3 km līdz Daugmalei), kas padarīs teritoriju vērtīgāku un ērtāku, bet ne ar blīvu dzīvojamo apbūvi.

Pilsēta/pagasts: Daugmales pag.
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Ciems: Daugmale
Iela: Rasas [Karte]
Platība: 141 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 5
Zemes platība: 7360 m²
Ērtības: Dārzs, Dīķis, Gāzes katls
Cena: 170 000 €


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 25.05.2023 10:21