Pārdošanā ir nonākusi ekspluatācijā nodota unikāla ģimenes māja ar garāžu divām automašīnām.
Ir pieejams MĀJAS NOVĒRTĒJUMS bankai.

Māja atrodas labā lokācijā un tai ir plašs labiekārtots zemes gabals ar iebūvētu automatisko laistīšanas sistēmu. Nožogojuma un garažas vārti ir automatiski un tiek atvērti ar pults palīdzību. Mājas priekšā ir nobruģēts un kopts ceļa segums. Visa mājas teritorija ir nožogota, kā arī mājai ir uzstādīta aktīva apsardzes signalizācijas sistēma.

MĀJAS 1. stāvs: Plaša dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, izeja no virtuves uz mājas apzaļumotu iekšpagalmu, koridors ar iebūvējamo skapi, ieeja garažā un pagravstāvā, vannas istaba un guļamistaba.
MĀJAS 2. stāvs: Galvenā guļamistaba ar savu vannas istabu, trīs izolētas guļamistabas, tehniskā telpa un vannas istaba. No vannas istabas un tehnikās telpas ir uzeja uz mājas terasi.
MĀJAS pagrabstāvs: sastāv no divām telpām.

Mājā ir uzstādīta sadzīves tehnika no tādiem zīmoliem kā: LAUFEN, Villeroy&Boch, GROHE, AEG, vācu dušas kabīnes HÜPPE un citi.

MĀJAS TEHNISKIE RISINĀJUMI:
Mājas pamati: Dzelzsbetons
Mājas ārsienas: Vieglbetons
Pārsegumi: Dzelzsbetons
Jumts: Gumijotie lokšņu materiāli / ruberoīds

MĀJAS KOMUNIKĀCIJAS:
Apkure: centralizēta gāzes apgāde (gāzes katls)
Ūdens: spice (dziļurbums)
Kanalizācija: vietējais tīkls
Elektroapgāde: 3 fāžu elektrības pieslēgums

PAR APKĀRTNI un RĀMAVU
Šī māja ir tieši tas ko visi tik cītīgi mēklē, bet tikai retais atrod. Rāmava ir ideāla vieta dzīvošanai, jo atrodas ļoti tuvu Rīgas centram (tikai 10km līdz Rīgas centram) ar iespēju izbaudīt dabu un visas priekšrocības dzīvojot mājā ar plašu, iekoptu zemesgabalu. Apkārtnē ir sporta un rotaļu laukums, Rāmavas Depkina muiža, parks, kanāls, dīķis, vairāki veikali un vairākas izklaides iespējas.

Pilns juridisks atbalsts līdz pat atslēgu nodošanai.
Jums noteikti ir jāredz šī māja klātienē. Ja jūs ieinteresēja šis īpašums, droši zvaniet, lai iegūtu vairāk informācijas un vienotos par apskates laikiem.
.
.
.
.
Продается уникальный сданный в эксплуатацию семейный дом с гаражом на две машины.
Доступна ОЦЕНКА ДОМА для банка.

Дом находится в хорошем месте и имеет большой благоустроенный участок со встроенной системой автоматического полива газона. Ворота забора и гаража автоматические и открываются с помощью пульта дистанционного управления. Дорога перед домом улодежа брусчаткой и ухожена. Вся территория дома огорожена, также дом оборудован активной охранной сигнализацией.

1 этаж ДОМА: Просторная гостиная, совмещенная с кухонной зоной, выход из кухни во внутреннкий двор, спальная комната, коридор со встроенным шкафом, вход в гараж и подвал, санузел.
2 этаж ДОМА: Главная спальня со своим санузлом, три отдельные спальни, подсобное помещение и санузел. Из санузла и подсобного помещения есть выход на террасу дома.
Подвал дома: состоит из 2-ух комнат.

В доме установлена бытовая техника таких брендов как: LAUFEN, Villeroy&Boch, GROHE, AEG, немецкие душевые кабины HÜPPE и другие.

ГЛАВНЫЕ ТЕХНИЧЕСКИЕ РЕШЕНИЯ:
Фундамент дома: Железобетон
Наружные стены дома: Легкий бетон.
Покрытия: Железобетон
Крыша: Листовые прорезиненные материалы/рубероид

ДОМАШНИЕ КОММУНИКАЦИИ:
Отопление: централизованное газоснабжение (газовый котел).
Вода: спица (скважина)
Канализация: локальная сеть
Электроснабжение: 3-фазное подключение к электричеству.

О ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЕ И РАМКАХ
Этот дом – именно то, что все так усердно ищут, но находят лишь немногие. Рамава – идеальное место для жизни, поскольку находится очень близко к центру Риги (всего 10 км до центра Риги) с возможностью насладиться природой и всеми преимуществами проживания в доме с большим, ухоженным участком земли. В окрестностях находится спортивная и игровая площадка, усадьба Рамава Депкина, парк, канал, пруд, несколько магазинов и несколько развлекательных заведений.

Полное юридическое сопровождение вплоть до передачи ключей.
Вы должны увидеть этот дом лично.
Если вас заинтересовала эта недвижимость, позвоните для получения дополнительной информации и согласования времени просмотра.

Pilsēta/pagasts: Ķekavas pag.
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Ciems: Rāmava
Iela: Klinšu iela 40 [Karte]
Platība: 358 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 6
Zemes platība: 1403 m²
Cena: 355 000 €


Vieta:Rīgas rajons
Uzņēmums:SIA Tribus Realty

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 13.09.2023 10:25