AS "Privatbank" meitas uzņēmuma īpašums atrodas Salas pagastā apdzīvotā vietā Pavasari.
Zemes gabala kopējā platība - 3200 m2. Neregulāras četrstūra formas zemes gabals, reljefs salīdzinoši līdzens, zemākajās vietās mitrs. Piebraukšana pie zemes gabala pa asfaltētu ceļu (autoceļš V37 "Sloka-Pavasari").
Uz zemes gabala atrodas divstāvu dzīvojamās mājas jaunbūve. Pēc projekta skicēm ēkas kopējā platība ir 285.4 m2. Ēkai ir izbūvēti pamati, sienas pilnu divu stāvu augstumā, pārsegumi un jumta konstrukcijas ar jumtu segumu. Ēkas pirmajā stāvā atsevišķas sienas ir sagruvušas, līdz ar to ir iegruvis arī pārsegumi. Ēkai ir uzstādītas pagaidu durvis, garāžas paceļamie vārti, kā arī uzstādīti stikla pakešu logi, atsevišķi logi ir izsisti. Pieejamās komunikācijas - elektroapgāde.
Tuvākie pilsētas infrastruktūras objekti atrodas Jūrmalas pilsētā - Kauguros. Apkārtējo apbūvi veido vienģimeņu dzīvojamās ēkas, viensētu saimniecības un neapbūvēti zemes gabali.

Недвижимость находится в волости Салас в густонаселенном районе Pavasari.
Общая площадь участка - 3200 м2. Нерегулярные четырехугольника формы земельный участок, рельеф - относительно ровный, может быть влажной на низинах высотах. Доступ к земле по асфальтированной дороге (автомагистраль V37 "Слока-Pavasari").
На земельном участке расположен двухэтажный дом (новостройка). По эскизам проекта общая площадь здания составляет 285.4 м2.
Здание имеет фундамент, стены двухэтажные, высокие потолки и перекрытия и конструкции крыши с кровель.
Доступные коммуникации - электроснабжение. Ближайшие объекты инфраструктуры находятся в Каугури, Юрмале.

Pilsēta/pagasts: Salas pag.
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Ciems: Pavasari
Iela: Mārtiņi [Karte]
Platība: 285 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 5
Zemes platība: 3200 m²
Cena: 55 500 €


Tālrunis: (+371)23-47-***
Tālrunis: (+371)67-85-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:26.03.2020 11:29