Pārdodam dzīvošanai gatavu īpašumu labiekārtotā privātmāju ciematā.

+ Pārdodam rindu mājas vidējo sekciju ar pilnu apdari. Mājas 1.stāva plānojums- priekšnams, noliktavas telpa, plaša un saulaina viesistaba ar virtuves zonu un vannas istaba, kurā varēsiet sev iebūvēt jauku saunu.

+ Pircējam bonusā dāvinām virtuves iekārtu (bez tehnikas).

+ Uz mājas 2.stāvu ved koka kāpnes. 2.stāvā atrodas 3 guļamistabas un 2 vannas istabas. Vairāk nekā 32 m2 lielajai saimnieku guļamistabai ir savs, neliels balkons no kura var redzēt upi. Pa viesistabas un saimnieku guļamistabas logiem varēsiet vērot saulrietus.

+ Mājas dzīvojamā platība ir 152 m2 + ārtelpas, zemes platība 678 m2. Piedāvājumā ir arī pārējās divas mājas sekcijas, kurās nedaudz atšķiras plānojums un piemājas zemes platība.

+ Mājā ir nodota ekspluatācijā, tai ir pabeigti mājas fasādes darbi, pie mājas ieklāts bruģis un piebraucamais ceļš, izvilkti ūdens, elektrības, signalizācijas un komunikāciju pievadi, zemējums, uzstādīts gāzes apkures katls un ierīkota grīdu apkures sistēma abos ēkas stāvos. Darbus līdz pilnai gala apdarei mūsu meistari kvalitatīvi paveiks tuvāko mēnešu laikā. Kamēr vēl beidzam mājas iekštelpu apdares darbus, varat izvēlēties apdares materiālus no mūsu piedāvājuma klāsta, bet varam arī īstenot Jūsu idejas jaunās mājas interjerā.

+ Māja ir celta no FIBO blokiem, starp stāviem ir stabils betona pārsegums. Silto grīdu apkuri nodrošina Vācu firmas “Vaillant” gāzes apkures katls, kuram ir iespējams pieslēgt solāro ūdens uzsildīšanas sistēmu.

+ Ciematam ierīkota centralizētā ūdens un kanalizācijas sistēma un notekūdeņu novadīšanas un attīrīšanas iekārta, gāzes apkure. Mājā komfortu uzturēs kvalitatīvi KBE logi un durvis ar dubultām Termix stikla paketēm. Viesistabā un saimnieku guļamistabā uzstādītas ekskluzīvas alumīnija vitrīnas.

+ Mūsu privātmāju ciemats atrodas netālu no Rīgas, gleznaina vietā, ciematā upes krastā, tikai 4 km attālumā no Salaspils un 20 min brauciena attālumā no Rīgas centra un tikai 35 min. brauciena attālumā no lidostas “Rīga”. Ciemata teritorija ir klusa, labiekārtota, asfaltēts un apgaismots piebraucamais ceļš, bērnu rotaļu laukums. Mūsu ciemata iedzīvotājiem ir sava pieeja pie upes, peldvieta, kur brīvos brīžos varēsiet izmantot koplietošanas laivas makšķerēšanai vai atpūtas braucienam.

+ Pircējiem bonusā Bezmaksas vērtējums kredīta saņemšanai.

+ Palīdzēsim Jums nokārtot izdevīgāko kredītu mājas iegādei lielākajās Latvijas bankās, tāpat izvērtēsim iespēju pieņemt Jūsu dzīvokli kā daļu no pirkuma maksas. Ģimenēm ar Valsts atbalsta programmas “Altum” atbalstu, iegādei ir pieejams finansējums līdz pat 95% no īpašuma vērtības.

Ja šis īpašums Jūs ir ieinteresējis, lūdzu, zvaniet, es māju parādīšu Jums ērtākā laikā un palīdzēšu to iegādāties.

Pilsēta/pagasts: Salaspils
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Iela: Attekas [Karte]
Platība: 152 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 4
Zemes platība: 678 m²
Ērtības: Blakus upei, Gāzes katls, Karstais ūdens, Pirts
Cena: 150 000 €


Tālrunis: (+371)29-13-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.04.2020 23:30