Pārdodam īpašumu gleznainā upes krastā, labiekārtotā privātmāju ciematā.

+ Pārdodam plašu un saulainu rindu mājas gala sekciju. 1.stāvā atrodas priekšnams, apkures telpa, saimniecības telpa, plaša un saulaina viesistaba ar virtuves zonu, durvis uz pagalmu un vannas istaba, kurā atradīsies vieta gan dušai, gan saunai.

+ Uz mājas 2.stāvu ved skaistas koka kāpnes ar metāla akcentiem. 2.stāvā ir paredzētas 3 guļamistabas un katrai no tām ir sava vannas istaba. Vairāk nekā 30 m2 lielajai saimnieku guļamistabai ir savs balkons ar skatu uz upes pusi. Šo telpu pārplānojot, varēsiet ierīkot sev darba, atpūtas vai garderobes zonu. Mājas kopējā platība ar ārtelpām ir 164 m2, zemes platība 733 m2.

+ Mājā ir pabeigti mājas fasādes darbi, ieklāts bruģis pie mājas, izvilkti ūdens, elektrības, signalizācijas un komunikāciju pievadi, zemējums, uzstādīts gāzes apkures katls un ierīkota grīdu apkures sistēma.

+ Par kopējo tāmi 30 000 EUR darbus līdz pilnai gala apdarei ir gatavi kvalitatīvi paveikt mūsu meistari. Mājas interjera krāsu gammu, sienu apdari, grīdu klājumu un flīzes, kā arī citus apdares materiālus, varēsiet izvēlēties no mūsu piedāvātās klāsta, bet varam arī īstenot Jūsu idejas Jūsu jaunās mājas interjerā.

+ Māja ir celta no FIBO blokiem, starp stāviem ir stabils betona pārsegums. Abos stāvos silto grīdu apkuri nodrošina Vācu firmas “Vaillant” gāzes apkures katls, kuram ir iespējams pieslēgt solāro ūdens uzsildīšanas sistēmu.

+ Ciematam ierīkota centralizētā ūdens un kanalizācijas sistēma un notekūdeņu novadīšanas un attīrīšanas iekārta, gāzes apkure. Mājā komfortu uzturēs kvalitatīvi KBE logi un durvis ar dubultām Termix stikla paketēm, viesistabā un saimnieku guļamistabā uzstādītas ekskluzīvas alumīnija vitrīnas.

+ Mūsu privātmāju ciemats atrodas netālu no Rīgas, skaistā vietā, uz salas, tikai 4 km attālumā no Salaspils un 20 min brauciena attālumā no Rīgas centra un tikai 35 min. brauciena attālumā no lidostas “Rīga”. Ciemata teritorija ir klusa, labiekārtota, asfaltēts un apgaismots piebraucamais ceļš, bērnu rotaļu laukums. Mūsu ciemata iedzīvotājiem ir sava pieeja pie upes, peldvieta, kur brīvos brīžos varēsiet izmantot koplietošanas laivas makšķerēšanai vai jaukam atpūtas braucienam.

+ Ģimenēm ar Valsts atbalsta programmas “Altum” atbalstu, iegādei ir pieejams finansējums līdz pat 95% no īpašuma vērtības.

Sīkākai informācijai par šo īpašumu un mājas apskatei, droši zvaniet un es to parādīšu Jums ērtākā laikā.

Pilsēta/pagasts: Salaspils
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Iela: Attekas [Karte]
Platība: 164 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 4
Zemes platība: 732 m²
Ērtības: Blakus upei, Dārzs, Gāzes katls, Karstais ūdens, Koplietojama gāze
Cena: 120 000 €


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:18.04.2020 10:24