Mājas projektā ir paredzētas 3 guļamistabas, divi sanmezgli, virtuve ar viesistabu studio tipa, kā arī ir atsevišķa veļas un katla telpa. Mājas kvadratūra ir 120m2, ar tai piegulošo 1200m2 lielu, labiekārtotu zemesgabalu - bruģēta piebrauktuve un terase. Mājai ir gāzes apkure. Ciemats ir nodrošināts ar slēgtu piekļuvi - uzstādīts šlakbaums, tiek veikta videonovērošana uz ielas, kā arī ir centrālā kanalizācija un ūdens. Ciematā ir iespējams izvēlēties sev tīkamāko zemesgabalu - lielāku vai mazāku, pie dīķa vai tuvāk meža ielokam. Iespējas katrai gaumei.
Ja Tevi uzrunā mūsu piedāvājums, sazinies ar mums un sarunā sev tīkamāko mājas apskates laiku, lai izrunātu visas detaļas.

Elastīgi finansējuma veidi, lai pirmā iemaksa nekļūtu par šķērsli. Jūsu tagadējā dzīves vieta var kalpot, kā pilnvērtīgs maksājuma līdzeklis pēc tirgus vērtības un samazināt mājas iegādes vērtību. Atradīsim veidu, lai 1. iemaksa būtu vien 5% no kopējās cenas kredīta piešķiršanai. Vairāk info zvanot vai rakstot.

Par cenu 135tūkst. EUR (ar PVN21%) - cenā iekļauta zeme, māja ar ārējo un iekšējo apdari (apm. 120m2), gāzes apkuri, iekšdarbu remontu.
Sazinies ar mums jau šodien.

Pasteidzies, jo šī cena tiks piedāvāta tikai pirmajiem 5 klientiem.

Pilsēta/pagasts: Salaspils
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Iela: Priežavotu Aleja 5 [Karte]
Platība: 120 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 4
Zemes platība: 1200 m²
Ērtības: Boileris, Dārzs, Gāzes katls, Karstais ūdens
Cena: 135 000 €


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:27.01.2020 15:54