Stundas brauciena attālumā no Rīgas - privātmāja, pirts ēka, siltumnīca un mūrēta dārza lapene ar krāsni - mierīgā Kandavas privātmāju rajonā.

Īpašums atrodas Mazkandavas privātmāju apkaimē. Pastaigas attālumā atrodas Bruņinieku pilskalns, brīvdabas estrāde „Ozolāji”, Kandavas vidusskola un tirdzniecības centrs Maxima.

Līdz Rīgas tirdzniecības centram Spice attālums ir 90 kilometri, līdz Tukumam aptuveni 30 kilometri.

Piekļuve līdz īpašumam pa asfaltētu piebraucamo ceļu. Ekspluatācijas uzsākšanas laiks - 1982. gads. Tai ir divi stāvi, pagrabstāvs (46m2) un garāža (23m2). Mājas pamatiem izmantots dzelzsbetons, ārsienām vieglbetons.

Ārdurvis un durvis mājā no koka, grīdām izmantots lamināts un flīzes. Sienām pārsvarā ir tapetes (izņemot vannasistabu), griesti krāsoti. Pēdējo desmit gadu laikā mājā ievietoti jauni koka pakešu logi un no ārpuses veikts siltinājums, kā arī uzklāts jauns dekoratīvais slānis. Atsevišķās telpās veikts kosmētiskais remonts, to skaitā arī vannasistabā, kur mainīta santehnika.

Komunikācijas: centralizēta elektroapgāde, aukstā ūdens apgāde, vietējā kanalizācija, boileris siltajam ūdenim, apkure no krāsnīm.

Kopā ar māju, Jūs iegādāsieties arī zemi, pirts un divstāvīgu saimniecība ēku (92.8m2), kurā ir pirts, atpūtas telpa un otrajā stāvā divas guļamistabas. Uz zemes gabala arī divas palīgēkas – šķūnis un siltumnīca.

Dzīvojamās mājas tehniskās inventarizācijas lieta ar stāvu plānojumiem apskatāma sludinājuma lejasdaļā kā pielikums PDF formātā.

Abas ēkas šobrīd ir atbrīvotas no privātajām mantām un mēbelēm.

Pilsēta/pagasts: Kandava
Pilsēta, rajons: Tukums un raj.
Iela: Saules 9 [Karte]
Platība: 190 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 5
Zemes platība: 736 m²
Ērtības: Boileris, Dārzs, Garāža, Karstais ūdens, Krāsns apkure, Pirts, Šķūnis
Kadastra numurs: 90110010043
Cena: 32 000 €


Tālrunis: (+371)24-95-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Tukums un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.05.2020 09:59