Pārdošanā īpašums, 10 % lētāk kā vērtējums.
Īpašnieks steidzami pārdod nekustamo īpašumu Tukuma centrā, klusajā rajonā. Ēka celta 1959. gadā. Īpašums sastāv no zemes vienības ar platību 1180 m2, un divstāvu dzīvojamās ēkas ar kopējo platību 193 m2. Ēkai ir labs plānojums.
Pirmajā stāvā atrodas viesistaba ar kamīnu, plaša dzīvojamā istaba ar lieliem logiem, virtuve, gaitenis un tualete. Griestu augstums 2.7m, garāža automašīnai.
Otrajā stāvā atrodas halle, trīs guļamistabas, liela vannas istaba, tualete kā arī stiklota veranda. Griestu augstums 2.6m.
Zem mājas ir pagrabs, katlumāja ar centrālapkures katlu un cieto kurināmo. Ir apkurināma garāža. Ēka ir nodrošināta trīsfāzu elektroapgādi, kanalizāciju un ūdensvads – spice. Pastāv iespēja pieslēgties pilsētas ūdensvadam un kanalizācijai. Teritorija ir iežogota (žogs mainīts 2019. gadā). Ir ābeles.
Īpašums atrodas ļoti labā vietā ar attīstītu infrastruktūru. Piecu minūšu gājiena attālumā atrodas veikali : K-Senukai, Maxima, Rimi, pavisam drīz būs arī LIDLS, divas skolas, bērnudārzs, ledus halle, tirgus, slimnīca kā ari degvielas uzpildes stacija. 15 minūšu gājiena attālumā atrodas dzelzceļa stacija un autoosta. Ļoti laba sabiedriskā transporta kustība ar Rīgu.
2019. gadā tika veikts īpašuma vērtējums, kas ir 66 000 EUR
Sīkāka informācija telefoniski un iepriekš vienojoties apskatē uz vietas.

Pilsēta/pagasts: Tukums
Pilsēta, rajons: Tukums un raj.
Iela: Miera 3 [Karte]
Platība: 193 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 5
Zemes platība: 1180 m²
Ērtības: Boileris, Centrālā apkure, Dārzs, Garāža, Karstais ūdens, Krāsns apkure
Cena: 59 000 €


Tālrunis: (+371)26-54-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Tukums un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:21.08.2020 20:45