Ēkā pieejamas dažādu izmēru telpas, zema apkures izmaksas
Birojam, noliktavai, skaistumkopšanas procedūram, studijai vai citam mērķim.
Tīri, izemontēti biroji.
Cena 7.26eur/m2 ieskaitot pvn +apkure + elektrība pēc skaitītāja. Visas apsaimniekošanas izmaksas iekļautas īres cenā, bez slēptiem maksājumiem.

Par biroju ēku un ērtībam:

Biroju ēka atrodas Čiekurkalna 1.līnija 84
Īpašums tiek apsildīts izmantojot atjaunojamos dabas resursus. Nomniekiem ir iespēja šķirot atkritumus. Apkārt biroju ēkai ir plaša zaļā zona ar daudz kokiem.
Plaša bezmaksas auto stāvvieta darbiniekiem un klientiem, vietu kur novietot automašīnu vienmēr spēsiet atrast. 24/7 piekļuve darbinieku stāvvietai izmantojot iezvanu sistēmu uz automātiskajiem vārtiem.
24/7 piekļuve birojam izmantojot moderu magnētisko karšu sistēmu. Darba dienās un darba laikā brīva pārvietošanās pa biroju māju, lai klientiem būtu viegli pie Jums nokļūt.
Visi biroji ar atveramiem logiem, gaišām sienām un augstiem griestiem. Aprīkoti ar lielu skaitu elektrības rozetēm, energoefektīvu kā arī patīkamu apgaismojumu.
Tuvumā ir kvalitatīvi ēdināšanas uzņēmumi. Populārākie kurjierpasta pakalpojumi pie mums iebrauc katru dienu, kā arī esam labi pazīstami ūdens piegādātājiem, paklājiņu mainītājiem un citiem uzņēmumiem kuri rūpējas par ikdienas ērtībām birojos.
Pie mājas ir 9 autobusa pietura, tuvumā 1, 3 un 6 tramvajs. 8 min gājiena attālumā Brīvības iela ar daudz un dažādiem transportiem. 10 min attālumā Čiekurkalna dzelzsceļa stacija.
Iespēja noliktavai pagraba telpās par izdevīgu cenu.
Attēlos redzamās telpas līdz līguma slēgšanas brīdim būs pilnībā atbrīvotas un iztīrītas.

Atrašanās vieta: Rīga, Čiekurkalns [Karte]
Platība: 22 m²
Cena: 160 €/mēn.


Tālrunis: (+371)26-63-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga, Čiekurkalns

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 11.05.2023 14:11