Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana izbraucot pie klienta.

Mēs piedāvājam dažāda veida mīksto mēbeļu dziļo ķīmisko tīrīšanu ar ES sertificētu profesionālo tehniku un apstrādes līdzekļiem.
Mīksto mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus nodrošinām:
birojos,
viesnīcās,
kinoteātros,
un citās telpās.

Veicot mīksto mēbeļu un matraču dziļo ķīmisko tīrīšanu, spējam iztīrīt teju jebkuru traipu, arī atbrīvot no košļājamās gumijas un neitralizēt visdažādākās smakas. Pēc tīrīšanas mēbeles atgūs izskatu, kā arī iegūs svaigu aromātu.
Vīna, eļļas, ēdiena, tintes, kafijas traipi, košļājamā gumija u. c. vielas - tas viss mūsu tīrīšanas tehnoloģijai ir nieks.
Mīkstās mēbeles sevī uzkrāj ne tikai traipus, bet arī daudzus citus "brīnumus", kas ar aci nemaz nav saskatāms, tomēr, laikam ejot, tas var atstāt iespaidu arī uz cilvēka veselību. Tādēļ mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas procesā pielietojam speciālu dziļo tīrīšanas tehnoloģiju, ar kuras palīdzību tiek iztīrīts mēbeļu mīkstais materiāls vairāku centimetru dziļumā.
Mūsu speciālisti precīzi novērtēs nepieciešamo tīrīšanas metodi un pielietojamos tīrīšanas līdzekļus atkarībā no mēbeļu veida, materiāla, pildījuma un nolietojuma pakāpes, kā arī vienmēr tiks pielietoti profesionāli mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums.

Mēs uzņemamies atbildību par savu darbu -uzņēmumam ir apdrošināta:
darba devēja atbildības apdrošināšana;
pēc darbu apdrošināšana;
vides piesārņojuma apdrošināšana;
darbinieku apdrošināšana;
vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.

Uzņēmums:Marix SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 26.04.2023 17:24