Ja tu savā īpašumā neizgulies, tad kaut kas nav īsti kārtībā ar to tavu īpašumu un tavu garīgo saikni ar to. Iespējams, ka Tavs īpašums ir vienīgi uz papīra, bet tieši garīgi nav tavs. Tā ir ļoti bieži. Un tam nereti ir garīgi iemesli. Cilvēku skaudība vai kādi iepriekšēji traģiski notikumi Tavās mājās vai uz tās zemes. Līdzīgi ir ar auto un citām lietām. Un tas ir ļoti īpatni, ka dažiem lietas kalpo, bet citiem ar tām nepaveicas. Iemesli tādos gadījumos vispirms ir garīgi.
Māju, zemes, mežu, automašīnu un biroju svētīšana
ar Dieva Vārdu caur vīraku un ūdeni:
– automašīnu, traktoru un citu transporta līdzekļu vai tehnisku vienību svētīšana;
– no iepriekšējiem īpašniekiem iegādātu māju vai sadzīdzīves priekšmetu svētīšana,

īpaši pievēršot uzmanību vietām, kurās pašnāvībā vai dabīgā nāvē aizgājis kāds cilvēks utml.

Zīmols Brīvticība – nav reliģiska organizācija, kurā kārtējo reizi Tevi kāds vēlas savaņģot, bet LR likumīgi reģistrēts un likumā aizsargāts zīmols rituāliem pakalpojumiem ārpus reliģiskām organizācijām. Jeb, citiem vārdiem sakot, - mācītāja privātprakse.

Latvijā vienīgais mācītāja pakalpojumu piedāvājums, neiesaistot cilvēkus nekādās reliģiskās organizācjās. Tas nozīmē - bez jebkādiem ziedojumiem vai emocionālās atkarības tavā personiskajā dzīvē turpmāk. Vienīgi tad, ja mani pats sameklēsi kādam citam garīga satura pakalpojumam.

Darbība – visā Latvijā un ārpus tās.

Cena: 50 €


Valters.
Tālrunis: (+371)29-10-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Uzņēmums:IK "Valters Korālis"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:22.01.2020 12:08