Īpašniece pārdod daudzfunkcionālu ēku, kas ekspluatācijā nodota astoņdesmitajos gados. Ēka atrodas Bārbelē, Vecumnieku novadā, kas ir 70 km no Rīgas pie autoceļa P87 un P89, netālu no Lietuvas robežas 9 km.
Pirmajā stāvā atrodas telpas, ka agrāk tika izmantotas kā sabiedriskās ēdināšanas un ražošanas telpas, vēlāk arī kā noliktava. Papildus pirmajā stāvā ir ierīkota pirts un atpūtas telpa, jo agrāk tika organizēti dažādi izklaides un kultūras pasākumi. Otrajā stāvā ir biroja telpas, bet ilgstoši nav izmantotas. Dotajā brīdī ir slēgta pieeja šim stāvam, jo pēdējos gadus nav bijusi nepieciešamība un vajadzība telpu izmantošanā, līdz ar to jaunajam īpašniekam, iespējams, var būt nepieciešamība ierīkot pieeju otrajam stāvam. Pie telpu apskates nodrošināsim pieeju otrajam stāvam.
Tehniskie parametri: būves kopējā platība 1628, 5 m2, Ārpus konstrukcijas dzelzsbetons/betons. Ārsienas vieglbetons, pārsegumi dzelzsbetons/betons. Jumts azbestcementa loksnes. Agrāk bija lokālā centrā apkure, šobrīd pie telpu rekonstrukcijas nepieciešamas izmaiņas - siltumapgādes ieviešana. Kanalizācija, elektrība, ūdens ir pieslēgti pie centrāliem komunikāciju tīkliem.
Noteikti nepieciešama jumta restaurācija vai nomaiņa.
Kopumā telpām var būt daudzpusīgs pielietojums – birojs, ražošanas un noliktavas telpas, kopmītņu, pansiju vai dzīvokļu izveide, izklaides vai sabiedriskās ēdināšanas komplekss.
Gaidām potencioālos jaunos īpašniekus uz telpu apskati klātienē, interesentus lūdzu zvanīt vai rakstīt.

Atrašanās vieta: Bauska un raj., Bārbeles pag. [Karte]
Platība: 1628 m²
Cena: 6 500 €


Vieta:Bauska un raj., Bārbeles pag.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:30.09.2019 19:53