Īpašnieks pārdod īpašumu, klusākajā un mierīgākajā Ķemeru rajonā.
Īpašums atrodas Jūrmalā, Ķemeros, kas ir 40 km attālumā no Rīgas.
Ķemeros līdz 2020. gada beigām Jūrmalas dome ir apņēmumies investēt vairāk kā 16 milj. eiro infrastruktūras sakārtošanai, kas šī īpašuma iegādi padara vēl pievilcīgāku. Ir pieejama arī officiāla vēstule no Jūrmalas domes, kas to apstiprina.

Mājas plānojums:
0. stāvs - Pazemes garāža, 3 dažādu izmēru telpas, kuras var kalpot, kā apkures telpa, pieliekamais, pagrabs, malkas novietne un / vai noliktava. Viena telpa savienota ar āra nojumi, kuras platība ir 25 kv. m.
1. stāvs - Priekšnams, Vannas istaba, Gaitenis, Virtuve ar balkonu, Viesistaba.
2. stāvs - 4 guļamistabas no kurām viena ar vairākiem balkoniem, vannas istaba.
3. stāvs - Mansarda stāvs ar ļoti augstiem griestiem, kur pēc nepieciešamības var papildus izveidot bēniņus / mantu glabātavu.

Pateicoties lielajai platībai māju ir iespējams pārvērst arī par vairākiem dzīvokļiem, ko apstiprināja arī Jūrmalas pilsētas galvenais arhitekts.

Komunikācijas: 3 fāžu elektrība, kanalizācija, ūdens, kā arī centrālā apkure. Blakus īpašumam atrodas arī gāzes vads un telefonlīnija. 2019. gadā atjaunota un attīrīta pieguļošā meliorācijas sistēma.

Infrastruktūra: 1-2km attālumā atrodas - Veikali, Skola, Bērnu dārzs, Dzelzceļa stacija, Autobusu un mikrooutobusu pieturas, Bērnu Laukums, Sporta laukums, Ķemeru nacionālā parka dabas takas kā arī Ķemeru Parks.
2km attālumā atrodas Ventspils šoseja, savukārt jūra atrodas 7 km attālumā.

Lai uzzinātu vairāk zvaniet uz norādīto tālruni vai sazinieties e-pastā.
Saziņas valoda - Latviešu, Ру́сский, English.

Atrašanās vieta: Jūrmala, Ķemeri [Karte]
Platība: 303 m²
Cena: 70 000 €


Vieta:Jūrmala, Ķemeri

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.06.2020 12:00