Mīlēts un rūpīgi kopts lauku īpašums ar māju, Kalnozoli, Alūksnes novada, Kalncempju pagastā, ļoti gaida savu nākamo saimnieku, jo, laikam ejot, esam izlēmuši un pilnībā nobrieduši mainīt dzīves vietu tuvāk pārējai ģimenei. Uz zemes atrodas divstāvu dzīvojamā māja labā stāvoklī. Pirmais stāvs 105 kvm. , otrais stāvs 75 kvm. Mājā ir četras istabas, virtuve, vannas istaba 1. stāvā un viena liela, 60 kvm. istaba otrajā stāvā. Visā mājā, ieskaitot otro stāvu, remontu ir veicis profesionāls meistars, izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli. Krāsns, plīts apkure, kā arī restaurēta vecā maizes krāsns, kas pārveidota par kamīnu. Visur jauna elektroinstalācija. Grīdas labā stāvoklī. Malka sarūpēta vairākām sezonām. Ūdens pievadīts ar sūkni, no akas. Lielākā daļa mēbeļu un iekārtu paliek jaunajiem īpašniekiem.
Pirts ir celta jauna un tajā ir viss nepieciešamais, kā arī pirts priekšā ir jauns dīķis.
Garāža, šķūnis, malkas šķūnis, 2 akas, klēts. Īpašumā ietilpst 15 hektāri skaistas, reljefainas zemes ar rūpīgi izvēlētiem apstādījumiem, kokiem, ogu krūmiem, augļu kokiem un puķu dārzu. Šeit valda pilnīgs miers, projām no pilsētas trokšņiem un burzmas.
Mājā un īpašumā valda pozitīva enerģija, kas jāsajūt pašiem. Cena nav fiksēta, un saprāta robežās varam vienoties. Mājas pirkums ir svarīgs lēmums, un katrai mājai ir tikai vieni - īstie saimnieki. Mēs no tās pamazām esam atvadījušies. Tagad Jūsu kārta. Labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem. Droši zvaniet. Runājam, braucam apskatīt un par visu vienosimies.

Pilsēta, rajons: Alūksne un raj.
Pilsēta/pagasts: Kalncempju pag.
Ciems: Kalncempji
Iela: Kalnozoli [Karte]
Platība: 15 ha.
Pielietojums: Lauksaimniecības zeme
Kadastra numurs: 36640020062
Cena: 140 000 € (0.93 €/m²)


Vieta:Alūksne un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 01.09.2022 13:09