Rīga - Mangaļsala
Pārdodam īpašumu – 69032 m2 (6, 9032 hа) plašu zemesgabalu
700 000 eiro
Предлагается к продаже земельный участок площадью 69032 m2 (6, 9032 hа)
700 000 eiro
Platība:
69032 m²
Pielietojums:
Zeme privātmājas būvēšanai
Cena:
700 000 € (10.14 €/m²)
Parādīt karti
Vieta:
Rīga
Unikālo apmeklējumu skaits:
1
Datums: 02.03.2026 17:41
Pievienot Memo
|
Paziņot par pārkāpumu
Noteikumi
|
|
Saikne ar redaktoru
|
Www versija
Sludinājumi © ss sia 2000