Dpf filtru jeb kvēpu filtru un katalizātoru profesionāla tīrīšana vieglajām automašīnām, kravas automašīnām un visa veida traktortehnikai. Tīrīšana notiek ar modernāko iekārtu kāda dotajā brīdī ir pieejama.
PROCESS-filtrs tiek ievietots iekārtā un tiek veikta diagnostika/pretspied iena mērījums, cik filtrs ir aizsērējies. Pēc diagnostikas veikšanas notiek tīrīšana, kurā ietilpst spiediena/impulsa mazgāšana, skalošana un žāvēšana. Pēc mazgāšanas cikla atkārtoti tiek veikta filtra pārbaude ar pretspiediena mērījumu.
GARANTIJA-pēc pilnīga mazgāšanas cikla, iekārta automātiski izdod diagnostikas izdruku par to, ka filtrs ir pilnībā tīrs. Garantija-1 gads
IZMAKSAS:
vieglajām automašīnām 120 eiro(pvn iekļauts cenā)iepriekš piesakoties-tīrīšana 1h laikā.
kravas automašīnām, traktortehnikai, forvarderiem, hārvesteriem, kombainiem, lauksaimniecības tehnikai, autobusiem(atkarībā no izmēriem)sākot no -360eiro(pvn iekļauts cenā)
Tīram filtrus un katalizātorus arī ar ADBLUE aizsērējmu.

AKCIJA-visu vasaru līdz 1.septembrim Scania, Volvo, Daf, Mercedes, Iveco, Man kravas automašīnām-360 eiro ar pvn, iepriekš-480.Iepriekš vienojoties par laikiem, tīrīšana 2h laikā.

Tips: Kokvedēji
Cena: 360 €
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:13.07.2020 09:55