Pārdodu divus plostus, rūpīgi koptus, advancētus, vienmēr pēc braucieniem labi izžāvētus, izsūknētus un ar Talku apstrādātus pirms ieziemošanas.
- Komplektā laiviņa un matracis.
Ar šo komplektu vairākus gadus ir kuģots pa vairākām upēm. Savs ir atbraukāts, īsti vairs nesanāk laika.
Īsumā par katru vienību.
- Sešvietīgais plosts ir vesels, gaisu nelaiž, ūdeni nelaiž. Pāris mazi ielāpiņi grīdas iekšpuses nodalījumam ir, bet rūpīgi aizlīmēti un viss kārtībā. Jumta mietiņu konstrukcija pārveidota priekš vieglas uzstādīšanas. Papildus uztaisītas no telšu mietiņiem uzstādāmas -nojumes-, lai sēžot iekšā lietainā laikā, var lūkot apkārtni un lietus iekšā nelīst.
- Astoņvietīgais plosts ir mazlietots, pāris reizes tikai izbraukts, nekādu ielāpiņu, nekas nav līmēts, jumta konstrukcija ir uzpūšama, kas padara ātru un ērtu tā uzstādīšanu. Tika pieaicināts speciālists, kas pārlīmēja ventīļa sistēmu, jo oriģināli, bortu augšējais balons pumpējās kopā ar jumta balonu. Šobīd visu var atsevišķi uzpumpēt. Grīdai -salonā- bija defekts ;atlīmējusies 30cm garumā mala, dēļ kuras grīdu nevar uzpumpēt; Domāju, ja kāds ir līmēšanas speciālists, to ļoti viegli novērsīs. Es tam nepievērsu uzmanību, jo izmantoju uzpūšamo matraci, kas padarīja vēl komfortablāku sēdēšanu zem jumta vai saulainā laikā uz jumta materiāla. Plostam arī papildus uztaisīta no telšu mietiņiem uzstādāma -nojume-, lai sēžot iekšā lietainā laikā, var lūkot apkārtni un lietus iekšā nelīst.
-Zaļai laiviņai nekādu defektu, nekādu līmējumu, gaisu nelaiž nost, viss kārtībā.
-Matracim divi mikro ielāpiņi, labi, kvalitatīvi salīmēti, gaisu tur, viss kārtībā.
Nekas nav sapelējis vai kas līdzīgs, visi rāvējslēdzēji darbojās.
Rakstu visu atklāti, lai nav pēc tam pārsteigumu un lieku jautājumu.
-Komplektā divas izturīgas somas plostiem.
-Soma matracim.
-Somiņa ar divpusēju gaisa padeves sistēmas rokas pumpi, visām šļaukām, kuras nepieciešamas visu pūšļu uzpumpēšanai, remkomplekt.
- 7 airi.
Neko nepārdodu atsevišķi, cena nav runājama.

Modelis: Seetex
Izlaiduma gads: 2010
Cena: 300 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:22.07.2020 09:46