Порошковая покраска Пескоструй Pulverkrāsošana Smilšu strūklas apstrāde.
Порошковая покраска: литых и стальных дисков, суппортов, пружин, вело и моторам, крыльев, клапанных крышек, стеклоочистителей, моста и рычагов, коллектора, фаркопа, металлических деталей.
Для защиты от воздействия окружающей среды используют лакокрасочные покрытия. На сегодняшний день самой популярной технологией в данной области является порошковая покраска. Порошковая покраска обеспечивает образование ударопрочного антикоррозийного покрытия, которое работает в температурном диапазоне от -60 до + 150С и обеспечивает надежную электроизоляцию. Резкие смены температуры не влияют на качество краски.
Mы можем окрасить любые металлические детали в любой понравившийся Вам цвет и фактуру.
Pеставрация дисков, пескоструйная очистка коррозии и старой краски, ремонт дисков, проточka

Pulverkrāsošana, smilšu strūklas apstrāde.
Pulverkrāsošana sniedz pretkorozijas un prettrieciena veidošanos, kas darbojas temperatūras diapazonā no -60 līdz + 150C un nodrošina ar drošu elektrisko izolāciju. Tehnoloģiju iegūšana ar augstas kvalitātes dekoratīvas un aizsardzības pārklājumiem ar īpašībām, ko nevar sasniegt ar parastajām šķidrajām krāsām. Pulvera pārklājums lieliski pasargā izstrādājumus no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Pateicoties tā izcilajām īpašībām, pulvera pārklājums ir augstākās kvalitātes aizvietotājs tradicionālajiem pārklājumiem.
Disku apstrāde, atjaunošana, restauracija, remonts, strūklošana, rūsas un vecās krāsas noņemšana, krāsošana

Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 9-19
Atrašanās vieta: Rīga, Čiekurkalns
Tālrunis: (+371)29-12-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Čiekurkalns
Adrese:Čiekurkalna, 5 šķērslīnija, Nr. 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 19:00
Uzņēmums:SIA GAMMA-SERVISS

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.01.2020 13:10