Originālais Tornador Black Z-020Rs 3rd Generation. Tornador Black 020 RS ir 3 pāaudzes Tornador ierīce, atšķirībā no classic versijas, te mehaniskās sistēmas vietā ir iebūvēts gultnītis, kas ļauj pagarināt aprīkojuma kalpošanas ilgumu un ļauj strādāt ar mazāku tilpumu kompresoriem. Pateicoties uzlabojumiem, aprīkojumam ir spiediena regulātors un tas darbojas jau pie 4, 5 bāriem.

Jaunums. Rotador adaptor. Tas ir adapteris kas ļauj visiem gan jaunajiem, gan vecajiem modeļiem (sader ar z-020, z-020s, z-010, z-010s, basic un jaunākām RS versijām) uzreiz arī savākt netīrumus. Kā tas viss strādā var apskatīties videoklipus mūsu mājaslapā.

Tornador - labi der auduma/ādas salonu tīrīšanai, ka arī gumijas un plastmasas detaļām. Gaisa impuls ar mazgāšanas līdzekli dod iespēju tikt galā ar tādiem netīrumiem kā tauki, eļļa, kafija, ka arī citiem grūti mazgājāmiem traipiem. Liels pluss ir tas, ka ierīce ļauj ekonomēt ķīmiju, ka arī stipri neslapina mazgājamo virsmu.

Informējam, ka tirgū ir daudz analogu un pakaļdarinājumu. Savukārt mēs piedāvājam Vācijas originālo produkciju. Pērkot pakaļdarinājumus ir risks nopirkt nedrošu un nekvalitatīvu instrumentu.

Pie mums ir iespēja iegādāties arī tornador detaļas un speciālo Tornador lietošanai domātu ķīmiju.

Plašāku aprakstu un video kā strādā ierīce - jūs atradīsiet mūsu mājaslapā.

---.

Оригинальный Tornador black z-020RS третья генерация - глубочайшая модификация первой модели tornador z-010. Улучшения: на место механической системы встроен подшипник, что повысило долговечность аппарата + встроенный регулятор подачи воздуха. Теперь можно работать с меньшим компрессором, это значит есть возможность работать с давлением от 4.5 атмосфер.

Продукция tornador постоянно дорабатывается и модернизируется, и уже сейчас доступен rotador adaptor. Это адаптер который открывает новые возможности у все новых и старых моделей (z-020, z-020s, z-010, z-010s, basic а также всех новых RS моделей) собирать всю грязь - оставляя поверхность абсолютно чистой. Как это все работает - можно посмотреть на домашней странице в разделе видео.

Tornador - отлично подходит для чистки тканевых/кожаных салонов, а так же для резиновых и пластмассовых деталей салона. Воздушный импульс, вперемешку с моющим средством, дает возможность справляться с такими загрязнениями как жир, масло, кофе, а так же другими сложными загрязнениями. Огромным плюсом является то, что аппарат потребляет немного химии, а так же не перемачивает очищаемую поверхность.

Хотим обратить внимание, что сейчас на рынке много аналогов. В свою очередь мы предлагаем именно оригинальную Немецкую продукцию. Покупая аналог, вы рискуете купить небезопасный и недолговечный инструмент.

Мы также предлагаем приобрести различные запчасти и химию для инструментов tornador.
Более подробную информацию о работе оборудования вы найдете на нашем сайте.

Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 09.00-18.00
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki [Karte]
Cena: 210 €


Tālrunis: (+371)26-44-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Pļavnieki

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:19.01.2021 19:52