Zvani jau tūlīt un piesakies auto stiklu tonēšanai. Uzstādam tikai Asv melnās metalizētās un metalizētās auto spoguļplēves no 3M, LLumar, Sun-Gard Madico ražotājiem, kuras izmanto profesionālai auto stiklu tonēšanai visā pasaulē, kā arī šie ražotāji ir viegli atrodami google, lai pārliecinātos par to orģinalitāti. Šīs plēves kalpos ilgtermiņā un nemainīs savu sākotnējo izskatu. Metalizētām plēvēm ir dzidrāks caurskats nekā lētajām, krāsotajām vai ķīnas plēvēm. Nebojājiet savu auto ar lētajām plēvēm un lēto uzstādīšanas izpildījumu. Lētās plēves izbalēs pāris gadu laikā un plēves noņemšanas gadījumā, aizmugurējā stikla sildelementi ļoti iespējams nedarbosies.

Piedavājam metalizētās plēves.

Sun-Gard Madico black pearl hp 6 gadu ražotāja garantija. (melna glancēta)
Sun-Gard Madico Endurance, LLumar silver. 10 gadu garantija (spoguļplēve)
Llumar titanium atr 10 gadu ražotāja garantija. (melna glancēta)
3M Crystalline, 10 agdu ražotāja garantija (caurspīdīga, saules karstuma atstarojošā)
3M Colorstable 10 gadu ražotāja garantija. (melna)

Piedāvājam priekšējo sānu stikliem plēves uzstādīšanu, 3M crystalline 90 atļauts csdd, kā arī 34% saules karstuma atstarošana. Nav keramiskās un bez metāla, iestrādāti 200 slāņi. Uzstādīšana bez redzamās stikla malas.

Drošības plēves noturēs auto stikla lauskas vienā veselā, stikla plīšanas gadijumā, kā arī apgrūtinās nevēlamu personu iekļūšanu jūsu auto.
Krāsas aizsargplēves 3M Scotchgard Ventureshield pasargās jūsu auto krāsojumu no akmentiņu radītajiem krāsas defektiem.

Auto aplīmēšana (iesiešana) ar 3M lietajām 1080 sērijas plēvēm, kā arī ēku stiklu tonēšana. Ražotāju garantijas un perfekts tonējums garantēts. Vairāk informācijas būs mājas lapā. Šis piedāvājums ir kvalitātes cienītājiem, kuriem ir svarīgi saglabāt labu tonējumu ilgtermiņā. Izsniedzam garantijas talonu.
Perfektam tonējumam izvēlieties labākos, pasaulē atzītākos materiālus, nevis pašmāju izdomātus (asv brendus) ar pro nosaukumiem vai "amerikāņu plēve"ar saprintētiem ērgļiem uz kastēm.

Vilinošā cena sludinājumos 50€ par auto stiklu tonēšanu ar labākajām ASV plēvēm un vēl ar 10 gadu garantiju ir meli un tukši solījumi. Nezinātajiem tiek līmētas lētās, krāsotās vai Ķīnas plēves ar izdomātiem nosaukumiem un it kā oficjāli pārstāvji. Uzmanieties no solījumiem, 10 gadu garantija un augstākās klases plēves 50-60 euro robežās, tie visi ir meli, šīs pēves ir nekvalitatīvas balē 2 gadu laikā.

Atrodamies Rīgā, Biķernieku iela 162a. Zvaniet jau tagad un uzzini sava auto stiklu tonēšanas cenu.

Darba dienas: Katru dienu
Darba laiks: 9.00-18.00
Atrašanās vieta: Rīga, Mežciems [Karte]
Cena: 70 €


Vieta:Rīga, Mežciems

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:24.07.2020 18:11