Auto jumta bagāžnieki un kastes priekš visiem auto no ražotajiem no visas pasaules - Mont Blanc, Thule, Atera, Whispbar, MENABO, INNO, G3 S. p. A, Amos un citiem. Jumta bagāžnieku sistēmas ir pieejamas no ekonomiskām līnijām, kā Mont Blanc Supra, Amos līdz augstākās kvalitātes THULE un ekskluzivitātes līmeņa produkcijai - Whispbar.
Jumta bagāznieki ir pieejami automobīļiem ar jumta reliņiem, stiprinajuma punktiem, standartu jumtu un T-profilu.
Jumta bagāžnieku sistēmas un kastes ir iespējams apskatīt un nopirkt/pasūtīt mūsu veikalos, ka arī var pasūtīt mūsu internet veikalā. To var apskatīt, uzspiežot uz "APSKATĪT" zem nodaļas e-mail.
Cenas uz jaunajām jumta bagāžnieku sistēmām sākot ar 48.00 par pilnu komplektu (stiprinājumi + stieņi).
Cenas uz jaunajām jumta kastēm sākot ar 140.00 Eur.
Piegāde ar kurjeru pa visu Latvijas teritoriju.
Mūsu veikalā un internet-veikalā ir iepsējams nopirkt arī auto paklājiņus no gumijas un auduma, bagāžnieka paklājiņus, vējsargus, kapota deflektorus, modeļu sēdekļu pārvalkus, kā arī daudz citus aksesuārus. Apskatei viss ir pieejams mūsu mājaslapā.

Багажники и боксы на крышу на все автомобили от производителей со всего мира - Mont Blanc, Thule, Atera, Whispbar, MENABO, INNO, G3 S. p. A, Amos, Interpack и других.
Системы багажников на крышу доступны от экономической продукции, такой как Mont Blanc Supra, до эксклюзивной - Whispbar.
Багажники на крышу доступны для автомобилей с рейлингами, точками крепления, простыми крышами, а также с Т-профилями.
Багажники и боксы на крышу можно посмотреть и приобрести в наших магазинах, а также в нашем интернет-магазине, который можно посмотреть, нажав на кнопку "посмотреть" под графой e-mail ниже.
Цены на новый багажник на крышу за полный комплект (крепления и балки) от 48.00 Eur.
Цены на новые боксы на крышу от 140.00 Eur.
Доставка по всей Латвии курьером.
В наших магазинах и нашем интернет-магазине можно также приобрести модельные резиновые и тканевые коврики в салон, коврики багажника, ветровики на окна, дефлекторы на капот, модельные чехлы на сиденья по самым лучшим ценам. Для просмотра все достпно на нашем сайте.

Darba dienas: Darbadienas + sest.
Darba laiks: 9.00-18.00
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems
Cena: 48 €
Tālrunis: (+371)26-95-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Iļģuciems
Adrese:Buļļu iela 45
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Sest.09:00 - 15:00
Uzņēmums:E un E

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:16.11.2019 15:50