Порошковая покраска Пескоструй Pulverkrāsošana Smilšu strūklas apstrāde.
Покраска и пескоструйная очистка: дисков, пружин, суппортов, вело и моторам, крыльев, баков, клапанных крышек, стеклоочистителей, кенгурятников, коллектора, фаркопа, металлических деталей.
Для защиты от воздействия окружающей среды используют лакокрасочные покрытия. На сегодняшний день самой популярной технологией в данной области является порошковая покраска. Порошковая покраска обеспечивает образование ударопрочного антикоррозийного покрытия, которое работает в температурном диапазоне от -60 до + 150С и обеспечивает надежную электроизоляцию. Резкие смены температуры не влияют на качество краски.
Реставрация дисков, ремонт дисков, пескоструйная очистка от ржавчины и старой краски, покраска.
Mы можем окрасить любые металлические детали в любой понравившийся Вам цвет и фактуру.

Pulverkrāsošana, smilšu strūklas apstrāde.
Pulverkrāsošana sniedz pretkorozijas un prettrieciena veidošanos, kas darbojas temperatūras diapazonā no -60 līdz + 150C un nodrošina ar drošu elektrisko izolāciju. Tehnoloģiju iegūšana ar augstas kvalitātes dekoratīvas un aizsardzības pārklājumiem ar īpašībām, ko nevar sasniegt ar parastajām šķidrajām krāsām. Pulvera pārklājums lieliski pasargā izstrādājumus no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Pateicoties tā izcilajām īpašībām, pulvera pārklājums ir augstākās kvalitātes aizvietotājs tradicionālajiem pārklājumiem.
Disku krāsošana, remonts, valcēšana, restauracija, attīrīšana no rūsas un vecās krāsas, atjaunošana.

Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 10-19
Atrašanās vieta: Rīga, Čiekurkalns
Tālrunis: (+371)29-12-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Čiekurkalns
Adrese:Čiekurkalna, 5 šķērslīnija, Nr. 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 19:00
Uzņēmums:SIA GAMMA-SERVISS

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:14.10.2019 13:05