Automašīnas salona Express ķīmiskā tīrīšana no auto dīteilinga studijas Autoestetika augstākās klases auto kopšanas nozares ekspertiem. Ievies neticamu svaigumu un tīrību savā automašīnā un pārvērt auto salonu ar 20% atlaidi, ja pieteiksi pakalpojumu ar e-pasta starpniecību.

Auto salona EXPRESS ķīmiskā tīrīšana aizņem 5 stundas darba, tiek izmantoti profesionāli un bioloģiski noārdāmi līdzekļi, kas nekaitē nedz auto salonam, dabai un cilvēkam. Profesionāla salona kopšana no ekspertu rokām ar pārbaudītām tehnoloģijām un 10 gadu pieredzi.

EXPRESS kīmiskā tīrīšana sevī iekļauj:

Daļēju salona izjaukšanu (plauktiņi, ieliktņi, gumijas un plastmasas detaļas, paklāji, stiprinājumi, aizsargi u. c. )

Visa salona apstrādi ar augstspiediena gaisu

Visa salona apstrādi ar profesionālu putekļusūcēju

Ādas un auduma salonu profesionālu apstrādi ar augstvērtīgiem līdzekļiem

Pilnībā visu salona salona elementu un sīkako detaļu padziļinātu attīrīšanu un apstrādi ar aizsargājošiem un kopjošiem līdzekļiem

Visu salona sīku elementu un grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanu un apstrādi (ventilācijas caurules, stūres statne, šuves, gumijas elementi un stiprinājumi, elementu starpas, sīkas bagāžas nodalījumi un kabatas, audio sistēmas režģi u. c. )

EXPRESS ķīmiskās tīrīšanas laikā tiek rūpīgi attīrīti, mazgāti un apstrādāti pilnībā visi automašīnas salona elementi, automašīnas ādas salons tiek apstrādāts ar profesionālas klases līdzekļiem no vācu ādas institūta LCK.
Pēc EXPRESS ķīmiskās tīrīšanas visi salona elementi tiek apstrādāti ar katrai detaļai specializētu aizsargājošu un kopjošu pārklājumu - dīteilinga industrijas augstākās klases produktiem.

EXPRESS ķīmiskā tīrīšana pārvērš Jūsu automašīnas salonu par neatvairāmu līdzību greznībai, ievieš jaunu svaigumu tajā bez jebkādām paliekām, mitriem traipiem, līdzekļu nosēdumiem vai salona bojājumiem.
Pakalpojums ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas iegūt kvalitatīvu pakalpojumu pie vieniem no lielākajiem dīteilinga nozares speciālistiem Latvijā, taču nav gatavi pilna plāna salona ķīmiskai tīrīšanai, vēlas iegūt profesionālu pakalpojumu par izdevīgu cenu un tiem, kam ir svarīgs laiks.

Paralēli EXPRESS ķīmiskajai tīrīšanai piedāvājam pilna plāna salona ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus, kas sevī ietver daudz vairāk procedūru un pārvērš automašīnas salonu par īstu greznības definīciju:

Standarta salona dīteilingu (1 darba diena), cena – 150 EUR

Pilna spektra padziļinātu salona dīteilingu (2-3 darba dienas), cena – 230 EUR

Automašīnas EXPRESS ķīmiskās tīrīšanas cena ir 100 EUR, piesakoties uz pakalpojumu ar e-pasta starpniecību, saņem atlaidi 20% un pārvērt savu automašīnas salonu par 80 EUR.

Darba dienas: Katru dienu
Darba laiks: Pēc pieraksta
Atrašanās vieta: Rīga, VEF
Cena: 80 €
Vieta:Rīga, VEF
Uzņēmums:AUTOESTETIKA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.10.2019 13:47