Rpdiesel - tas ir Jūsu turbokompressora kvalitatīvs remonts ar garatiju 12 mēneši.

Kompanija "RPDiesel" veiksmīgi darbojas autotransporta, kravu un lauksaimniecības tehnikas apkalpošanas nozarē kopš 2004. gada. Mūsu kompānija ir pazīstama ka nopietns un atbildīgs partneris ne tikai Latvijas, bet arī Lielbritānijas tirgū.

Kompānijas spacializācija ir dzinēju rezerves daļas, degvielas sistēmas un to rezerves daļas, ka arī turbokompressori un to rezerves daļas.

Daudzgadu darbs un iegūta pieredze šajā jomā ļauj mūsu darbiniekiem palīdzēt atrisināt jūsu problēmu un novērst defektu vispiemērotakā jums veidā, ātri un kvalitatīvi.

Ikgādēji kompānijas "RP-Diesel" personāls papildina savas zināšanas agregātu atjaunošanas un pēcgarantijas remonta jomā. Katrs remonts atļauj atklāt agregāta vājas vietas un defekta cēloņus.

Vairāk nekā 10 gadu veiksmigā darbā iegūta pieredze atļauj mums sekmīgi veikt sarežģītus remonta darbus īsos termiņos ar 100% garantiju.

RpDiesel - это качественный ремонт вашего турбокомпрессора по приемлимой цене с гарантией 12 месяцев.

Компания RP-Diesel специализируется на ремонте и реставрации дизельных агрегатов на территорий стран Балтии, а так же Великобритании.

Главные напралнеия деятельности - это дизельные двигатели, металлообработка комлпектующих, ремонт и реставрация форсунок, топливных насосов и турбокопрессоров.

RPDiesel - это надежный партнёр в сфере послегарантийного ремонта. Более 10 лет работы в данной сфере позволяют нам не только производить качественный ремонт, но так же помогать выявлять причину поломки.

Тщательный подход к выбору поставщиков запчастей делает гарантийные обязательства, которые берет на себя наша компания не просто формальностью.
На проделанную работу и поставленные запчасти компания RPDiesel даёт гарантию 12 месяцев.

Звоните нам, что бы сэкономить время и деньги.

Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 09:00 - 18:00
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Cena: 100 €
Tālrunis: (+371)29-28-***
Tālrunis: (+371)26-66-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Pļavnieki
Adrese:Lubānas 113
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:DieselMotors SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:19.02.2020 09:26