Kvalitatīva turbīnu restaurācija un remonts.
Mūsdienās daudzi piedāvā gan restaurētas, gan jaunas turbīnas, bet tikai retais spēj nodrošināt, lai turbīna nokalpo ne vien garantijas laiku, bet darbotos arī pēc garantijas.

Ar ko mēs atšķiramies - mēs nemeklējam īsceļus, JO viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, lai paveiktais neiet zudumā ir darīt lietas pareizi. Turbīnu gadījumā tā ir sistēmas tīrīšana, eļļošanas kanālu pārbaude un tīrīšana un DPF pārbaude, lai uzliekot jaunu turbīnu, to negaida vecās liktenis. Bieži vien daudzi par to aizmirst vai arī negrib darīt, jo tas ir laikietilpīgs process.

Godīga attieksme un kvalitatīvi paveikts darbs - Rīgā, Lubānas ielā 41 netālu no Cenu Kluba.
Parasti pie mums vēršas, kad citi nespēj palīdzēt.

- Dzinēju remonts

- Elektroinstalācijas remonts;

- BOSCH un DENSO datordiagnostika;

- Ritošā, bremzes un tml.

---

Laika gaitā aizvien vairāk cilvēku vērsās pie mums, jo izmēģinājuši dažādus servisus - oficiālus, dārgus, lētus, "garāžas meistarus" - auto problēmas netika novērstas pilnībā un nācās meklēt palīdzību citur vai arī viņi nebija pārliecināti par darbu un daļu kvalitāti. Tāpēc mēs izveidojām autodarbnīcu, kurai ar pārliecību var uzticēt sava auto remontu.

Pateicoties zemajiem uzcenojuma procentiem un sadarbībai ar vietējiem un ārzemju piegādātājiem, mūsu piedāvāto rezerves daļu cenas bieži vien ir zemākās no tirgū pieejamām.

Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 9.00-18.00
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Tālrunis: (+371)20-50-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Pļavnieki
Adrese:Lubānas iela 41, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:Baltic Customs SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.01.2020 11:31