Ātrumkārba A4472703400
Dzinējs A6510102919
Degvielas sūknis A4474700594
Katalizators A4474900201
Izpūtējs A4474900014
Turbo truba A4475280382
A4475280382
Tosola truba A4475010482
Gaisa mērītājsA6450900048
Truba A4472770100
Augstuma devA0045429918
Kardāns A4474100600
ABS A4479009301
Vad bloks A6519002803
Radiators A4479060412
Stabilizators A4473231560
Airbag A4476904325
A4476904125
A4478600602
A4478600707
A4476800087
A629520300B
Panelis A44768087
Bremžu pastiprinātājs A4474300008
Stūtets statnis A4474620020
Salona apsilde A4478300160
Pogas A4479054801
Atslēga A4479002805
Radio A4479012402
A4479023103
A0009028724
A44790009005
Gaismas slèdzis A4476891139
Salona apsildes pogas A4479001305
A4479015301
Dzinējs pilnā komplektācijā ar visām piekares daļām (sprauslas , sūknis, ģenerators, starteris, kondicionierisviss ar vadiem var pieslēgt savam auto un piedarbināt) Reduktors un virsbūve
Marka
|
Mercedes
|
|
Klase:
|
Viano
|
|
Izlaiduma gads:
|
2014
|
|
Motors:
|
2.1 dīzelis
|
|
Ātrumkārba:
|
Automāts 7 ātrumi
|
|
Stāvoklis:
|
lietota
|
|
Cena:
|
4 000 €
|
| Dzinējs, transmisija, agregāti | |
| Ātrumkārba | 1000 € | | Dzinējs | 3200 € | | Katalizators | 250 € | | Radiators | 250 € | | Ventilators radiatoram | 120 € | | Elektrika un apgaismojums | |
| Bloki | 300 € | | Lukturis priekšējais | 500 € | | Navigācijas sistēma | 250 € | | Virsbūve un salons | |
| Aizdedzes slēdzene | 250 € | | Bamperis priekšējais | 150 € | | Salons | 200 € | | Sēdeklis aizmugurējais | 250 € | | Spārns priekšējais, labais | 150 € | | Spogulis labais komplektā | 25 € | | Stikla pacēlāji | 80 € | | Stikls aizmugurējais | 120 € | | Ritoša daļa | |
| Kardāns | 50 € | | Rumba | 100 € | | Rumbas gultnis | 100 € | | Tilts priekšējais | 150 € |
|
|
Sludinājumi © ss sia 2000