Sertificēts būvinženieris-ekspert s Lbs sertifikāts Nr. 4-04666, Nr. 5-03284, Nr. 20-7661. Sertificēts būvinženieris-ekspert s piedāvā savus pakalpojumus - būvju tehniskās konsultācijas, objektu un ēku tehnisko apsekošanas atzinumu izstrādē, pasūtītāja pārstāvniecība dažādās valsts institūcijās, saskaņojumi būvvaldē kā arī būvniecības uzraudzības birojā, objekta būvuzraudzību, projektēšanu, objekta nodošanu ekspluatācijā utt.
(Сертифицированный инженер-строитель предлагает свои услуги - консультации, обследование объектов, экспертиза, заключения, представление интересов клиентов в различных государственных учреждений, разрешений на строительство, документация на здачу обекта в экспуатаци. )
Strādāju būvniecībā jau no 1995 gada gan kā galvenais būvuzņēmējs, gan kā apakšuzņēmējs, gan kā pasūtītāja pārstāvis būvuzraudzībā, gan kā pilnvarotā persona no pasūtītāja veicot celtniecības un projektēšanas darbus, tāmju dokumentācijas sastādīšanu, celtniecības variantu tehnisko un ekonomisko analīzi, projektēšanas dokumentu skaņošanu un atļaujas dokumentācijas saņemšanu, būvniecību, ēku rekonstrukciju un restaurāciju, tehnisko būvuzraudzību un būvniecības darbu kvalitātes kontroli, objekta nodošanu ekspluatācijā, projektu vadību, kā arī objektu apkalpošanu pēc tā nodošanas ekspluatācijā.
Sniedzam visa veida būvniecības darbus. Veicam projektēšanu, projektu saskaņošanu būvvaldēs un konsultācijas pirms ēku iegādes, nosakam būvju tehnisko stāvokli.
Šo daudzu gadu laikā ir gūta liela pieredze daudzfunkcionālo sabiedrisko ēku būvniecībā, daudzu privātciematu būvniecībā, dzīvokļu remontos, renovācijās un ir uzbūvētas ēkas un tirdzniecības centri. Veikta būvuzraudzība objektos un ēku tehniskās apsekošanas atzinumi gan Latvijā, gan ārpus robežām. Celtniecība ir joma, kurā nepārtraukti ir jāpilnveidojas, jāmeklē un jāapgūst jaunas tehnoloģijas, risinājumi un materiāli.
Droši varu teikt ka celtniecības neatkarīga būvuzraudzība un ēku tehniskā apsekošana ir:
Laika, naudas un nervu ekonomija;
Kvalitatīvi izpildīti darbi;
Būvniecības termiņu kontrole.
Izskatīšu jebkurus Jūsu priekšlikumus.
Uz veiksmi sadarbībā.

Pakalpojuma veids: Ekspertīzes un novērtējums
Kompānijas nosaukums: Artei
Atrašanās vieta: Jūrmala, Melluži
Tālrunis: (+371)20-62-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Jūrmala, Melluži

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 29.09.2023 16:30