Bankrots. Fiziskas personas maksātnespējas process.
Tas ir vienīgā tiesiskā, kas atbrīvo no parādiem. Šis process sniedz unikālu iespēju atbrīvoties no parādu saistību sloga, atjaunot maksātspēju un sākt jaunu, ekonomiski aktīvu dzīvi.

Likuma mērķis ir atvieglot un paātrināt maksātnespējas procedūras norisi, atbrīvot no Visām parādu saistībām un atjaunot maksātspēju. Tagad atbrīvoties no Visām parādsaistībām var 1.gada laikā. Maksājot kreditoriem tikai trešdaļu no minimālās darba algas (~143, 34 €).

Izejot maksātnespējas procesu, fiziskā persona tiek pilnībā atbrīvota no visām savām kredītu un parādu saistībām. (visas juridiskās un fiziskās personas, bankas, kredītu firmas, līzinga uzņēmumi, ātrie un citi aizņēmumi, komunālie un nodokļu parādi, kā arī visi citi).

Uzticieties profesionāļiem. Zvaniet un pierakstieties uz konsultāciju. Mēs Jums palīdzēsim sākt jaunu finansiālo dzīvi no baltas lapas.

Избавим от долгов. Банкротство - за 1 год. Оплата по результату.

Процесс неплатёжеспособности физических лиц.
Устали работать на один кредиты? Хотите избавиться от всех долгов за 1 год? Избавиться от всех своих долгов через процедуру банкротства - это лучше, чем быть в долгах всю оставшуюся жизнь.

На сегодняшний день - это единственный правовой метод освобождения от пожизненной кредитной кабалы. Этот процесс даёт уникальную возможность освободиться от непосильного груза долговых обязательств, восстановить платёжеспособность и начать новую, экономически активную жизнь.

Теперь избавится от долгов можно гораздо быстрее - за 1 год, без больших дополнительных затрат, платя кредиторам всего треть от минимальной зарплаты (~ 143€).

Вы платите только 1/3 от доходов на всех своих кредиторов и через 1 год - абсолютно освобождаетесь от всех своих возможных долговых обязательств. (любые юридическими и физическими лица, лизнги, банки, комунальные, смс кредиты и тд)

Доверьтесь профессионалам. Звоните и записывайтесь на консультацию.
Мы поможем Вам начать новую финансовую жизнь с чистого листа.

Kontakti

Rīga, Cēsu iela 31
Rīga, Bērzaunes iela 7 TC "DOMINA

Tālrunis: (+371)22-38-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Brīvības gatve 214B, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 19:00
Sest.10:00 - 16:00
Sv.10:00 - 14:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:25.05.2020 13:21