No 1.jūlija tiks izīrēts 4 istabu dzīvoklis Alūksnes klusajā centrā, daļēji mēbelēts, arī ledusskapis, veļas mašīna, centrālais gāzes vads.
Ērtibas: 4 istabas, 2 lodžijas, plašs koridoris, dušas telpa un wc. Dzīvojams uzreiz.
Vieta auto pie mājas.
Mājīgumu cilvēks rada pats.
Ar savstarpēji noslēgtu līgumu, VID reģistrēts.
Iemaksa par pirmo un pēdējo menesi.
Atbildēšu uz sms vai wats up.

Город, район: Алуксне и р-он
Город/волость: Алуксне
Улица: Pilsētas Bulvāris 5 [Карта]
Комнат: 4
Площадь: 73 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 390 €/мес. (5.34 €/м²)

Телефон: (+371)22-82-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Алуксне и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 08.05.2026 20:59