Tiek izīrēts vienistabas dzīvoklis. Dzīvoklis atrodas klusā Iecavas pilsētas daļā, parka pusē. Kluss, silts un saulains. Iespēja novietot automašīnu pie mājas. Gājiena attālumā atrodas bērnudārzs, veikals, mākslas un mūzikas skola, sporta nams, poliklīnika, skolas un parks. Līdz pilsētas centram 1 minūtes brauciens ar auto vai pastaigas attālums caur parku. Ļoti konomiski ekspluatācijas maksājumi. Apkure ar siltumsūkni. Kondicionieris. Slēdzot reģistrētu līgumu, ir jāmaksā īres maksa un drošības nauda. Kārtīgiem, tīrīgiem, atbildīgiem īrniekiem.

Город, район: Бауска и р-он
Город/волость: Иецавский округ
Посёлок: Iecava
Улица: Grāfa 6 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 33 м²
Этаж / этажей: 3/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Цена: 240 €/мес. (7.27 €/м²)

Телефон: (+371)28-39-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Бауска и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 21.05.2026 11:33