Pārdod trīsistabu dzīvokli labā rajonā. Dzīvoklis ir tīrs un mājīgs, taču nepieciešams remonts, kas ļauj izveidot telpas pēc savām vēlmēm. Kopējā platība 56 m², atrodas 6. stāvā deviņstāvu mājā. Dzīvoklim ir ērta plānojuma un plašas istabas, kuras var pielāgot jebkurām vajadzībām.
Īpašības:
Plašas istabas ar labu apgaismojumu.
Ērta atrašanās vieta (tuvu veikaliem, skolai, bērnudārziem, sabiedriskajam transportam).
Lodžija
Šis ir lielisks piedāvājums tiem, kas vēlas izveidot savu ideālo interjeru. Продается трехкомнатная квартира в хорошем районе. Квартира чистая и уютная, но требуется ремонт, что дает возможность сделать пространство по своему вкусу. Общая площадь 56м, расположена на 6.этаже в 9.этажном доме. Квартира имеет удобную планировку и просторные комнаты, которые можно адаптировать под любые нужды.
Особенности:
Просторные комнаты c хорошей инсоляцией.
Удобное расположение (вблизи магазины, школа, детские сады, транспорт,
лоджия.
Это отличное предложение для тех, кто хочет создать свой идеальный интерьер.

Город, район: Даугавпилс и р-он
Город/волость: Даугавпилс
Улица: Rajpoles 7a [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 61 м²
Этаж / этажей: 6/9/лифт
Серия: 602-я
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 49 500 € (811.48 €/м²)

Телефон: (+371)25-59-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Даугавпилс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 18.05.2026 13:19