Nepieciešams mazi uzlabošanas darbi. daļējas ērtības. Ja vaig varu arī sagādāt mēbeles. Sīkāk zvanot.

Город, район: Гулбене и р-он
Город/волость: Гулбене
Улица: 79.6km 3 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 50 м²
Этаж / этажей: 1/1
Серия: 103-я
Тип дома: Деревянный
Цена: 90 €/мес. (1.80 €/м²)

Телефон: (+371)28-80-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Гулбене и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 12.05.2026 15:10