Ilgtermiņā izīrē gaišu, siltu un plašu 4 istabu (apvienots 3 istabās) dzīvokli ar balkonu 1 stāvā. Dzīvoklis pieejams no jūnija.
Blakus bērnu rotaļu laukums,
Netālu veikals, bērnudārzs,
Ar virtuves iekārtām un mēbelēm + 2 TV
Īre ar oficiālu līgumu,
Apdrošināts un reģistrēta pārbūve,
Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā.

Meklējam kārtīgu un atbildīgu īrnieku. Īre par pirmo un pēdējo mēnesi + drošības nauda 120 eiro.

Город, район: Екабпилс и р-он
Город/волость: Екабпилс
Улица: Bebru 27 [Карта]
Комнат: 4
Площадь: 71 м²
Этаж / этажей: 1/1
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Балкон
Цена: 390 €/мес. (5.49 €/м²)

Телефон: (+371)22-45-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Екабпилс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 14.05.2026 13:09